کدام بازیکنان از تراکتورسازی جدا می‌شوند؟

https://static2.farakav.com/files/pictures/01326018.jpg

با صحبت‌هایی که مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی انجام داد حالا خیلی‌ها به دنبال این هستند تا مشخص شود کدام بازیکنان این تیم جدا خواهند شد.

بعد از شکست سنگین تراکتورسازی مقابل استقلال و ناکامی در 3 هفته اول لیگ هجدهم، اعضای هیات مدیره باشگاه تبریزی فورا برای بهبود شرایط تیم تشکیل جلسه دادند و درباره راهکارهای موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

خروجی این جلسه چنین شد که در لیست بازیکنان تراکتورسازی تغییراتی ایجاد شود و در برخی پست‌ها ترمیم داشته باشند. بر اساس صحبت‌هایی که صادق درودگر، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی انجام داد، برخی بازیکنان باید جای خود را به نفرات جدید بدهند تا در ترکیب تیم بالانس ایجاد شود.

در چنین شرایطی این سوال پیش آمده که کدام بازیکنان قبل از پایان زمان نقل و انتقالات از تراکتورسازی جدا می‌شوند. تراکتورسازی در نقل و انتقالات تا اینجای کار نفرات زیادی را به خدمت گرفته اما شنیده می‌شود برخی از خریدهای جدید این تیم مورد توجه جان توشاک قرار نگرفتند و به همین خاطر قرار است با هماهنگی مدیران و کادرفنی چند نفر قراردادشان را فسخ کنند تا نفرات جدید اضافه شوند.

از سوی دیگر بر اساس ادعای مدیرعامل تراکتورسازی یک مدافع خوب باید طی روزهای آینده به جمع شاگردان جان توشاک اضافه شود وباید منتظر ماند و دید دراین خصوص چه اتفاقاتی طی روزهای آینده رخ خواهد داد.

منبع: ورزش سه

The Latest