پهلوان: انگار در نیم‌فصل اول طلسم می‌شوم!

https://static2.farakav.com/files/pictures/01298675.jpg

هافبک تیم تراکتورسازی اعلام کرد از نیمکت نشینی ناراحت است اما اعتراضی به این موضوع ندارد و تلاش می‌کند نظر جان توشاک را جلب کند.

این موضوع نظر سرمربی تیم است و هر مربی‌ای حق دارد بهترین انتخاب‌ها را داشته باشد و بازیکنانی که به سلیقه‌اش می‌خورند را به زمین بفرستد. من همیشه سعی می‌کنم بهترین عملکرد را در تمرینات داشته باشم و به تیمم کمک کنم، اما درباره بازی کردن آقای توشاک تصمیم می‌گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از نیمکت نشینی ناراحت است یا خیر، بیان کرد: هر بازیکنی دوست دارد برای تیمش بازی کند؛ من نیز از این قاعده استثنا نیستم. اما اعتراضی ندارم. تمام تلاشم را به کاری می‌گیرم تا بهترین عملکرد را برجای بگذارم و بار دیگر نظر توشاک را جلب کنم.

بله، من سرباز هستم و یکسال و اندی دیگر از خدمت سربازی‌ام باقی مانده است. انشاالله خیلی زود شرایط برای بازی کردنم مهیا می‌شود و می‌توانم در ترکیب تیم به میدان بروم.

انگار اینطور شده است، اما من اعتقاد دارم نیمکت نشینی به خود فوتبالیست برمی‌گردد. هرکس تلاش کند مزد زحمتش را می‌گیرد و من نیز تلاش می‌کنم دوباره به ترکیب برگردم. قطعا خدایی بالای سر هست که همه این‌ها را می‌بیند. من تلاش می‌کنم و امیدم به خدا است.

‌ ما تغییرات زیادی در این فصل داشتیم و بازیکنان جدید زیادی اضافه شدند. بازیکنانی که شناخت زیادی از تراکتورسازی نداشتند. قطعا روز به روز هماهنگ‌تر می‌شویم. بی‌تردید در آینده بهتر خواهیم شد. کمی زمان لازم است که بتوانیم به روزهای اوج برسیم. انشاالله به زودی همه چیز خوب می‌شود.

منبع: ورزش سه

The Latest