تشکیل مثلث آتش بریتانیایی در تراکتور/ خرید مهاجم برای توشاک تمامی ندارد!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/05/Orginal/586c4acb6587453e856225ee1e0822a1..jpg

مهاجم اسکاتلندی مدنظر تراکتورسازی در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.

تیم فوتبال تراکتورسازی در پنجره تابستانی نقل و انتقالات نام‌های بزرگی را به خدمت گرفته است و به اصطلاحی بمب‌ها را ترکاند ولی با وجود جذب چنین بازیکنانی، نتایج این تیم در هفته‌های ابتدایی لیگ هجدهم در حد انتظارات نبوده و سرخ‌پوشان در سه بازی نخست خود تنها 2 امتیاز کسب کردند که این نتایج ضعیف باعث شده است تا هواداران نسبت به آینده تیمشان کمی نگران باشند.

اما تراکتورسازی که پس از استخدام جان توشاک مربی پرآوازه ولزی برای سکان هدایت تیمش، علاقه خاصی به جذب مهاجمان خارجی با ملیت‌های بریتانیایی نشان داده است، حالا به دنبال امضای قرارداد با یک مهاجم دیگر از این منطقه اروپا است و گویا خرید فوروارد خارجی برای توشاک تمامی ندارد.

در همین راستا، حسن آذرنیا سرپرست تیم تراکتورسازی شب گذشته در اظهاراتش در برنامه موج فوتبال شبکه استانی سهند تایید کرد که ‌لی هری اروین‌ مهاجم 24 ساله و بلندقامت اهل کشور اسکاتلند که در فصل گذشته در تیم کیلمارنوک در لیگ برتر این کشور توپ می‌زده و سابقه بازی در تیم‌های ملی پایه کشورش را هم در کارنامه خود دارد، در آستانه پیوستن به جمع شاگردان توشاک قرار دارد.

البته خبر احتمال جذب این بازیکن از چند روز پیش در رسانه‌های کشورمان بنابراین باید کار انتقال این بازیکن اسکاتلندی به تیم محبوب تبریزی را قریب‌الوقوع دانست.

این درحالی است که پس از بازی با استقلال و اشتباهات مهلکی که بازیکنان خط دفاعی تیم تراکتورسازی انجام دادند، شنیده می‌شد نظر توشاک برای جذب آخرین سهمیه خارجی تیمش تغییر کرده است و او به دنبال تقویت بدنه دفاعی تیمش است که با این تفاسیر این صحبت‌ها رد می‌شود و باید منتظر تشکیل مثلث آتش بریتانیایی در تیم سرخ‌پوش فوتبال آذربایجان باشیم.

با این حال، آذرنیا در بخش دیگری از صحبت‌های خود به تلاش تیمش با هدف تقویت خط دفاعی نیز اشاره کرد اما او عنوان داشت که این بازیکن به طور حتم داخلی (ایرانی) خواهد بود و در این بین معلوم نیست که تنها سهمیه باقی مانده لیگ برتری سرخ‌پوشان را پر می‌کند یا بازهم شاهد حضور بازیکنان لژیونر ایرانی شاغل در کشورهای خارجی در تیم تراکتورسازی خواهیم بود.

شایان ذکر است، توشاک که با تربیت بازیکنانی چون گرت بیل و آرون رمزی در فوتبال جهان به عنوان مربی بازیکن‌ساز شناخته می‌شود، معتقد است ساختن یک مهاجم سخت‌ترین کار یک مربی است. او می‌گوید به یک بازیکن می‌توان تکنیک و تاکتیک یاد داد اما آموختن هنر گلزنی کار بسیار دشواری است و ازاین‌رو، وی یاران خارجی تیمش را به مهره‌های خط حمله اختصاص داده است.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest