حمایت تراکتوری‌ها از جان توشاک

https://static2.farakav.com/files/pictures/01324838.jpg

هواداران تیم تراکتورسای علی رغم نارضایتی از عملکرد تیم‌شان همچنان از جان توشاک حمایت می‌کنند.

تراکتور برای دومین سال پیاپی شروعی ضعیف در لیگ داشته است. آن‌ها فصل گذشته با یحیی گل محمدی از 3 بازی نخست امتیازی نگرفتند و در ادامه هم باتوجه به محرومیت نقل و انتقالاتی، عملکرد قابل قبولی نداشتند. اما با این حال هواداران تراکتورسازی تا نیم فصل، از یحیی گل محمدی و بازیکنان جوانش حمایت کردند اما ناگهان در نیم فصل دوم و در شرایطی که تیم در حال شکل گیری بود، به انتقادات شدید از او پرداختند که به اخراج گل محمدی منجر شد.

این فصل سرمربی آن‌ها جان توشاکِ ولزی است. کسی که سال‌های سال روی نیمکت تیم‌های بزرگ اروپایی بود و حالا در تبریز حضور دارد. او با تراکتور عملکرد خوبی نداشته اما هواداران تراکتور همچنان حامی اش هستند. آن‌ها معتقدند تیم محبوبشان فعلا از هماهنگی لازم برخوردار نیست و در ادامه می‌تواند با توشاک موفق باشد.

این روزها در تبریز بیش ار هر کس دیگری، از تیم نقل و انتقالاتی ابتدایی انتقاد می‌شود. آن‌هایی که پیش از حضور توشاک چند بازیکن را به تیم اضافه کردند که در چند بازی اخیر عملکرد خیلی خوبی نداشته اند.

حال امروز در حالی تمرین تراکتور در حضور هواداران برگزار خواهد شد که تی تی‌ها قرار گذاشته اند در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی، شعارهای حمایتی از توشاک سر دهند. تراکتور در پایان هفته سوم با 2 امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد.

منبع: ورزش سه

The Latest