تغییرات در تراکتورسازی در راه است!

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2018/08/08/4/2312711.jpg

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: برای تقویت تیم‌مان چند ستاره تیم ملی را می‌خواستیم و به آنها پیشنهاد هم دادیم اما ارقامی که این عزیزان اعلام کردند غیرمنطقی بود.

،‌ صادق درودگر در مورد شرایط این روزهای ## تراکتورسازی، جلسه هیئت مدیره این باشگاه، تغییرات در تراکتورسازی و … صحبت‌های زیر را انجام داد:

*ابتدا در مورد جلسه روز گذشته هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی صحبت کنید؟

روز گذشته جلسه هیئت مدیره برگزار شد و ما هم در خصوص آخرین وضعیت باشگاه و تیم صحبت کردیم. پس از بررسی مشکلات به این نتیجه رسیدیم که انتقال دیرهنگام تیم به بخش خصوصی یکی از دلایل مشکلات ما است. ضمن اینکه قرار شده برای تقویت تیم مذاکراتی با چند بازیکن داخلی و خارجی داشته باشیم.

*قرار است از ستاره‌های تیم ملی بازیکنی بگیرید؟

ما برای تقویت تیم‌مان چند ستاره تیم ملی را می‌خواستیم و به آنها پیشنهاد هم دادیم اما ارقامی که این عزیزان اعلام کردند غیرمنطقی بود.

*در مورد جذب بازیکن خارجی چه تصمیمی گرفته شد؟

ما بازیکن خارجی هم می‌خواهیم حتی اگر لازم باشد بازیکنان ایرانی و خارجی که الان عضو تیم هستند را جا‌به‌جا می‌کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل تقویت شویم.

*یعنی از بازیکنان داخلی و خارجی تیم‌تان ناراضی هستید؟

از هیچکدام ناراضی نیستیم اما ممکن از در یک پست زیاد بازیکن داشته باشیم و در یک پست بازیکنی نداشته باشیم به خاطر همین می‌گویم شاید دست به جا‌به‌جایی بزنیم.

*قرار است بازیکن مورد نظر فروخته شوند یا به تیم دیگری قرض داده شوند؟

در این مورد باید با توشاک صحبت کنیم و نظرات فنی آنها را بشنویم. ضمن اینکه باید گزارش توشاک را هم در خصوص شرایط تیم می‌شنویم.

*خیلی‌ها معتقد هستند که تراکتورسازی اصلا بالانس نیست، این مسئله را قبول دارید؟

برای همین می‌گویم تیم را باید با نظر مربی ترمیم کنیم. من از باخت و حتی مساوی متنفر هستم اما شاید باخت به استقلال باعث شد که ما نقاط ضعف‌مان را پوشش بدهیم و به سرعت نواقص تیم را برطرف کنیم. شاید باخت به استقلال ما را بیدار کرد تا بتوانیم تیم را ترمیم کنیم.

*فکر می‌کنید تراکتورسازی بتواند به جمع تیم‌های مدعی برگردد؟

مطمئن باشید در 2 هفته آتی چهره دیگری از تراکتورسازی را می‌بینید.

*هدف‌گذاری شما برای این فصل قهرمانی است یا کسب سهمیه؟

در فصل جاری گرفتن سهمیه برای ما الویت دارد هرچند به قهرمانی هم نیم‌نگاهی داریم اما برای فصل بعد هدف‌مان فقط قهرمانی است.

منبع: مشرق نیوز

The Latest