مصاف آب و آتش در شب ملتهب آزادی

https://static2.farakav.com/files/pictures/01326236.jpg

شب گذشته و در جریان بازی استقلال و تراکتورسازی اتفاق عجیبی در ورزشگاه افتاد که سکوهای تراکتوری را مملو از آب کرد!

آزادی روز و شب عجیبی را در حضور خیل عظیم هواداران استقلالی و تراکتوری تجربه کرد.

تبریزی‌ها به سبب طی مسافت طولانی و سفر از شهرستان‌های مختلف، خیلی زود به ورزشگاه رسیدند و پس از باز شدن در استادیوم، در جایگاه‌های خود مستقر شدند. آن‌ها که از 10 درصد ظرفیت خود راضی نبودند، تلاش کردند تا سه جایگاه در حال بازسازی و همچنین جایگاه‌های 26 و 27 که به خاطر مسائل امنیتی خالی بودند را هم تسخیر کنند. تی تی‌ها خیلی زود داربست‌ها را نابود کردند و در جایگاه‌های تیفوسی هواداران پرسپولیس مستقر شدند. پس از پر شدن دیگر سکوهای تیم میهمان، آن‌ها برای گرفتن جایگاه‌های 26 و 27 نیز اقدام کردند و موفق شدند روی صندلی‌های آن بنشینند.

اما این اقدام با واکنش تند مسئولان انتظامی و امنیتی ورزشگاه همراه بود. آن‌ها سعی کردند تراکتوری‌ها را از این جایگاه‌ها بیرون ببرند و در این بین پرشورها نیز شعارهایی سر دادند و درگیری‌ها تشدید یافت.

پس از این که نیروی انتظامی توانست تراکتوری‌ها را از این سکوها تخلیه کند، آن‌ها به سمت آبخوری‌ها و سرویس‌های بهداشتی رفتند و خشم‌شان را روی آن‌ها خالی کردند. از بین بردن شیرهای آب، سبب سرازیر شدن آب به سکوها شد و پس از دقایقی جایگاه‌های تراکتوری مملو از آب شدند به طوری که هواداران نتوانستند روی‌شان بنشینند و مجبور شدند ایستاده بازی را دنبال کنند.

پس از بازی هم برخی از هواداران با استفاده از جعبه‌های مواد غذایی، در چند قسمت آتش روشن کردند که جو ورزشگاه را عجیب تر کرد.

این تصویر به خوبی خیسی صندلی‌ها را نشان می‌دهد و همچنین نشانه‌ای از آتش سوزی مختصر روی سکوها دارد.

منبع: ورزش سه

The Latest