سومین شروع ضعیف تراکتور در لیگ!

https://static2.farakav.com/files/pictures/01326018.jpg

این برای سومین بار است که تیم محبوب تبریزی‌ها لیگ برتر را بدون پیروزی در سه هفته نخست آغاز می‌کند.

تراکتورسازی تبریز شب گذشته با شکست سنگین 3-0 تهران را ترک کرد تا در پایان هفته سوم در جایگاه پانزدهم لیگ برتر قرار بگیرد. تی تی‌ها در حالی نتایج این چنینی کسب کردند که باتوجه به خصوصی شدن این تیم و خرید بازیکنان بزرگ، تصور می‌شد شروع بهتری داشته باشند. البته نباید فراموش کرد تنی چند از خریدها، در هفته‌های اخیر به تیم اضافه شدند و هنوز از آمادگی لازم بهره نمی برند.

به هر حال تراکتور فصل را با 2 تساوی و یک شکست آغاز کرد اما این، بدترین شروع تاریخ این تیم در لیگ برتر نیست.

آن‌ها فصل گذشته با 3 باخت مقابل پرسپولیس، استقلال و استقلال خوزستان پای به هفته چهارم گذاشتند! تراکتور با این نتایج در قعر جدول قرار گرفت اما باتوجه به محرومیت از نقل و انتقالات، تراکتوری‌ها همچنان حمایت هواداران را پشت سر خود داشتند.

شروع ناامید کننده دیگر در لیگ اول حرفه‌ای رقم خورد. جایی که نماینده سرخپوش تبریز در هفته نخست مقابل پاس تهران به تساوی رسید اما 2 بازی بعدی را به پرسپولیس و استقلال باخت. شکست برابر استقلال با نتیجه 4-0 اتفاق افتاد.

بهترین شروع تراکتور در لیگ هم به 4 فصل قبل بازمیگردد؛ جایی که در 3 هفته 7 امتیاز گرفتند و تا پایان مدعی اصلی قهرمانی بودند.

تراکتوری‌ها امیدوارند هفته آینده سایپا را شکست دهند و بتوانند در هفته چهارم خودشان را جمع و جور کنند اما نکته نگران کننده این است که هنوز بازی‌های سخت تراکتور ادامه خواهند داشت.

لیگ اول: 1 امتیاز (باخت به پرسپولیس و استقلال)

لیگ نهم: 4 امتیاز

لیگ دهم: 4 امتیاز (باخت به پرسپولیس)

لیگ یازدهم: 6 امتیاز

لیگ دوازدهم: 5 امتیاز

لیگ سیزدهم: 4 امتیاز (باخت به پرسپولیس)

لیگ چهاردهم: 7 امتیاز

لیگ پانزدهم: 5 امتیاز

لیگ شانزدهم: 5 امتیاز

لیگ هفدهم: صفر امتیاز (باخت به پرسپولیس و استقلال)

منبع: ورزش سه

The Latest