زرینچه: باشگاه‌ها باید هواداران‌شان را مدیریت کنند/ این استقلال می‌تواند قهرمان آسیا شود

https://cdn.isna.ir/d/2017/12/30/4/57615647.jpg?ts=1514622384400

پیشکسوت باشگاه استقلال می‌گوید باشگاه‌های ایرانی باید هواداران‌شان را مدیریت کنند تا مشکلی روی سکوها به وجود نیاید.

بازی بسیار خوبی را از استقلال شاهد بودیم و تراکتورسازی نیز در حد و اندازه‌های خودش ظاهر نشد.

با وجود شفر، استقلال بازی به بازی بهتر می‌شود. مدیریت باشگاه نیز اگر دغدغه تیم و بازیکنان را داشته باشد و بازیکنان نیز حرفه‌یی عمل کنند، استقلال هم می‌تواند در لیگ هجدهم به قهرمانی برسد و هم قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را برای بار سوم تجربه کند.

زرینچه درباره درگیری‌های هواداران تراکتورسازی و استقلال روی سکوهای آزادی بیان کرد: استادیوم جای تشویق کردن بازیکن‌هاست نه این که بخواهند با یکدیگر درگیر شوند. این کارها ذهن تیم‌ها را نیز درگیر می‌کند و باشگاه وظیفه دارند هواداران تیم خود را مدیریت کنند.

استقلال اگر همین گونه بازی کند احتمال موفقیت برابر السد را دارد. شاید ناهماهنگی تراکتورسازی و پیاده نشدن تفکرات توشاک در زمین باعث شد که استقلال به راحتی در دیدار دیشب برنده شود اما ساختار و سبک بازی آبی‌ها به گونه است که این تیم می‌تواند در صورت تمرکز داشتن بازیکنانش، مقابل یاران ژاوی و گابی نیز به برتری برسد.

مدافع راست پیشین استقلال درباره عملکرد مدافعان کناری این تیم نیز اذعان کرد: کانال‌های چپ و راست استقلال توسط همین مدافعان فعال شده است و همین باعث می‌شود که استقلالی‌ها نقشه‌های متفاتی برای حمله به دروازه حریفان بچینند. تکنیک دفاع‌های کناری استقلال هم به اندازه کافی خوب است و آبی‌ها می‌توانند با اتکا به این بازیکنان در لیگ برتر و اسیا موفق باشند.

منبع: ایسنا

The Latest