تبریزی‌ها همچنان در حسرت اولین پیروزی فصل/ ماشین‌ تکرار می‌کند، تراکتور ناامید!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/05/Orginal/1752344e7a5946adb7a14906a68ce1e3..JPG

با گذشت سه هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم‌های تبریزی همچنان در حسرت پیروزی به سر می‌برند.

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور درحالی روز گذشته با انجام 5 دیدار به پایان رسید که هر دو نماینده تبریز برابر حریفان خود نتوانستند به نتایج مطلوب دست یابند و تنها یک امتیاز عاید آنها از این هفته بود.

طی این بازی‌ها، ماشین‌سازی شهریار تبریز در زمین خود برابر سپیدرود رشت با تساوی یک بر یک دست متوقف شد و تیم تراکتورسازی در تهران با 3 گل نتیجه را به میزبانش استقلال واگذار کرد تا با شکستی سنگین رهسپار تبریز شود.

بدین ترتیب، تبریزی‌ها که در دو هفته قبلی برابر رقبایشان به تقسیم امتیاز رضایت داده بودند در این هفته کارنامه خود را با یک تساوی و یک شکست بستند تا همچنان در حسرت اولین پیروزی فصل بمانند.

اما نکته جالب تکرار تساوی‌های یک بر یک شاگردان کریمی برای سومین هفته پیاپی بود که این تیم را با 3 امتیاز در مکان هفتم قرار داد تا شروعی مشابه با لیگ هفدهم برای آنها رقم بخورد با این تفاوت که در این دوره از مسابقات فعلا از شکست‌های سنگین خبری نیست!

در آن سو تراکتورسازی که در فصل گذشته بدون امتیاز به ایستگاه چهارم رسیده بود، اکنون با اندوخته 2 امتیازی و ایستادن در رده پانزدهم جدول به این هفته گام می‌گذارد و این درحالی است که سرخ‌پوشان با وجود جذب ستارگان نامی و بستن تیمی کهکشانی فقط 2 امتیاز بیشتر کسب کرده‌اند.

نکته عجیب‌تر اینکه این دو بازی یعنی دیدارهای استقلال با تراکتورسازی و ماشین‌سازی با سپیدرود عینا مثل لیگ هفدهم در هفته سوم و با همان شرایط میزبانی برگزار شد که این اتفاق در قرعه‌کشی لیگ در نوع خود در جهان فوتبال کم‌نظیر است!

خاطرنشان می‌شود، در فصل گذشته در همین هفته تراکتورسازی در تهران با یک گل مغلوب استقلال شده بود اما تیم ماشین‌سازی با نام گسترش فولاد در تبریز با گل دیرهنگام رضا خالقی‌فر سپیدرود را با نتیجه‌ای مشابه با شکست بدرقه کرده بود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest