استارت اشکان، بدون حرف و حدیث

https://static2.farakav.com/files/pictures/01325996.jpg

اشکان دژاگه بعد از حدود یکسال در یک مسابقه رسمی بازی کرد و توانست نمایش خوبی داشته باشد، هرچند که این عملکرد زیر سایه برد استقلال قرار گرفت.

اشکان دژاگه حتی اگر نزدیک به یکسال در هیچ مسابقه رسمی به میدان نرفته باشد، به واسطه عملکرد خوبش در چندسال گذشته برای تیم ملی فوتبال و تیم‌های مطرح اروپایی نزد طرفداران فوتبال در کشور محبوبیت خاصی دارد.

دژاگه که در جام جهانی 2018 توفیقی از بابت بازی کردن در ترکیب تیم ملی پیدا نکرد، روز گذشته برای اولین بار با پیراهن تیمی غیر از تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به میدان رفت. او برای اولین بار پیراهن تراکتورسازی را در لیگ ایران پوشید و با این که مدت زیادی دور از میادین بود، توانست عملکرد خوبی بر جای بگذارد.

دژاگه حدود یکسال گذشته فقط در دیدارهای تدارکاتی تیم ملی قبل از جام جهانی 2018 دقایقی به میدان رفته بود، دیروز مقابل استقلال 90 دقیقه بازی کرد و عملکرد خوبی هم داشت. عملکردی که احتمالا در لابه لای اخبار مربوط به برد قاطعانه استقلال گم شود. دژاگه در بازی دیروز به عنوان یک‌هافبک وسط میدان داری نسبتا خوبی داشت و تک موقعیت‌هایی که تراکتورسازی به دست آورد روی حرکات کاپیتان تیم ملی بود.

اشکان با حضور مسعود شجاعی در زمین مسابقه بازوبند کاپیتانی تراکتورسازی را بر دست نبست و به احترام کسوتش در لیگ ایران و تیم ملی بازوبند را به او داد اما در نیمه دوم با خروج از زمین خودش کاپیتان و به نوعی همه کاره تراکتور در میانه میدان شد.

دژاگه که همواره جزو‌هافبک‌های ارزشمند و تکنیکی فوتبال ایران بوده یکبار دیگر نشان داده که همچنان مهره‌ای تاثیر گذار است و با وجود انتقادهایی که از دوری بلندمدتش شده، اما می‌تواند به تیم باشگاهی اش و حتی تیم ملی کمک کند. قطعا او با نمایشی که دیروز داشت، امید را در دل هواداران تراکتور زنده کرده تا بتواند در آینده با هماهنگی بیشتر روزهای بهتری را سپری کند و یکی از ستاره‌های لیگ برتر ایران باشد.

اشکان که انگیزه زیادی دارد تا بتواند در جام ملت‌های آسیا نیز پیراهن تیم ملی را برتن کند، قطعا برای موفقیت در تراکتورسازی تلاشش را انجام می‌دهد و امیدوار است حالا که تیم پیدا کرده هم کی روش او را به تیم ملی دعوت کند و یکی از 23 بازیکن نهایی ایران در تورنمنت امارات باشد.

منبع: ورزش سه

The Latest