دژاگه: کی‌روش در انتقال من به تراکتورسازی نقشی نداشت/ به سرنوشت استیل‌‌آذین دچار نمی‌شویم

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/05/19/1397051920533359814988444.jpg

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: زود است که در مورد تراکتورسازی قضاوت کنیم و تیم ما نیاز به زمان دارد.

در هر بازی یک تیم می‌برد و یک تیم می‌بازد. امروز من و شجاعی برای اولین بار بود که کنار بقیه بازیکنان بازی کردیم و بازی خوبی انجام ندادیم. استقلال خیلی فشار آورد و ما هم با اینکه اولین بازی بود که کنار هم بودیم سعی کردیم خوب بازی کنیم. از تماشاگران عذرخواهی می‌کنم که این همه راه آمدند و ما نتوانستیم امتیاز بگیریم.

اولین بازی ما بود و چند بازیکن مثل من و شجاعی تازه آمدیم و به زمان نیاز داریم. مربی و بازیکنان ما جدید هستند و انشالله بتوانیم در بازی‌های بعدی بهتر باشیم.

خیلی خوب بود. استقلال بازی خوبی انجام داد و بچه‌های ما هم خیلی خوب بازی کردند و تلاش کردند ولی امروز بازی دست استقلال بود و 3 امتیاز را گرفتند.

بازی امروز بازی خوبی بود و هر دو تیم سعی کردند بازی خوبی انجام دهند. امروز من برای اولین بار در لیگ برتر ایران بازی کردم و بازی هم سرعت خوبی داشت.

استراحت؟ فوتبال در هیج جای دنیا راحت نیست. سرعت بازی خیلی خوب بود. من هم الان صددرصد آماده نیستم و باید بیشتر کار کنم.

بازیکنان جدید و مربی جدید به تیم اضافه شده و تیم نیاز به زمان دارد، زود است که در مورد تراکتورسازی قضاوت کنیم. ما 4-5 روز است که به تیم اضافه شدیم و نیاز به زمان داریم. از تماشاگران می‌خواهم که از ما حمایت کنند، انشالله که بتوانیم از بازی بعد خوشحال‌شان کنیم.

قرارداد من با تراکتورسازی 3 ساله بود.

فکر نمی‌کنم این‌طور شود, چون ما تیم خوب و بازیکنان خوبی داریم و الان فقط به زمان نیاز داریم تا اشتباهات‌مان کمتر شود. تمام سعی‌مان را می‌کنیم اما پیروزی در هر دیداری سخت است, مخصوصاً در بازی امروز و مقابل این تعداد تماشاگر.

بیشتر به بازی دقت کردم و زیاد به تماشاگران دقت نکردم, هر چند آنها به من چیز بدی نگفتند. جو ورزشگاه اما تا حدی متفاوت بود, چون من همیشه برای تیم ملی در ورزشگاه آزادی بازی کرده‌ام و همه هواداران همیشه پشتم بودند اما امروز در این ورزشگاه برای تراکتورسازی بازی می‌کردم.

وی در واکنش به این سؤال که آیا کی‌روش در انتقالش به تراکتورسازی نقش داشته است,گفت: خیر, از این مسائل خبری ندارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest