دژاگه: به نظر شما من استراحت می‌کنم؟

https://static2.farakav.com/files/pictures/01325996.jpg

هافبک باتجربه تراکتورسازی اعلام کرد از هفته‌های آینده هواداران را خوشحال می‌کنند.

بازی خوبی نبود؛ استقلال فشار زیادی آورد ولی اولین بازی بود که در کنار هم به میدان رفتیم. سعی خودمان را کردیم، از هواداران عذرخواهی می‌کنم که این همه راه را آمدند و نتوانستیم امتیاز بگیریم. با این حال اولین بازی بود. من و مسعود شجاعی 4، 5 روز است که با تیم تمرین کردیم. ما وقت می‌خواهیم. همه در تراکتورسازی جدید هستند و امیدوارم بتوانیم در آینده بهتر کار کنیم.

فضای مسابقه خیلی خوب بود؛ استقلال بازی خوبی انجام داد ولی بچه‌های ما هم سعی خود را انجام دادند و جنگیدند. با این حال بازی دست استقلال بود و 3 امتیاز را گرفتند.

هافبک ملی پوش تراکتورسازی با اشاره به تفاوت‌های لیگ ایران با اروپا بیان کرد: این بازی سرعتی بود و هردو تیم سعی خود را کردند. اولین بار است در لیگ ایران بازی کردم. با این حال سرعت خوبی داشت و امیدوارم در آینده بهتر کار کنیم.

چرا استراحت؟ به نظر شما من استراحت می‌کنم؟ همه جای دنیا فوتبال، فوتبال است. من هنوز صد درصد آماده نیستم. هنوز باید کار کنم و منظور شما را نمی فهمم.

الان مربی و بازیکنان جدیدی آمده‌اند. این زمان می‌خواهد تا هماهنگ شویم. باید بازیکنان را بشناسیم و ما 4، 5 روز است با هم تمرین می‌کنیم. در همه تیم‌های دنیا بازیکنان و مربیان جدید وقت می‌خواهند.

هواداران ناراحت نباشند، پشت ما باشند. هفته به هفته بهتر می‌شویم. این تیم زمان می‌خواهد و امیدوارم بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

وی در پایان درباره قرارداد دلاری اش با تراکتورسازی یک جمله گفت و سپس محل مصاحبه را ترک کرد: قرارداد سه ساله با تراکتورسازی بستم!

منبع: ورزش سه

The Latest