توشاک: بازی دادن به شجاعی و دژاگه اشتباه بود

https://static2.farakav.com/files/pictures/01326002.jpg

سرمربی تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از شکست برابر استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

مشکل از خود مربی شروع می‌شود. امروز من روز خوبی نداشتم. توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند. من باز هم تکرار می‌کنم که تیم حریف از ما خیلی بهتر بود ولی نمی خواهم در مورد فرد خاص و یا اشتباه خاصی صحبت کنم. باید به مربی و تیم حریف تبریک بگویم و باید سخت تر در ادامه کار کنیم.

در مورد اینکه چه زمانی ما به هماهنگی می‌رسیم، مطمئن نیستم اما ما 7 بازی در پیش فصل انجام دادیم و تا به امروز در هیچ دیداری بازنده نبودیم. 5 یا 6 بازیکن جدید در روزهای گذشته به ما اضافه شدند و مشکلی که الان داریم این است که وضعیت بدنی بازیکنان جدید با قدیمی هماهنگ نیست. شاید این اشتباه ما بود و باید با بازیکنانی به زمین می‌رفتیم که در پیش فصل کنار ما بودند. بازیکنان جدید هنوز برای اضافه شدن به ترکیب آماده نیستند و به زمان نیاز داریم.

وی در ادامه درباره عملکرد ضعیف خط حمله این تیم بیان کرد: امروز 2 یا چند فرصت خوب به ویژه در نیمه اول داشتیم اما تعداد موقعیت گل مهم نیست و مهم این است که عملکرد تیمی ما ضعیف بود. موضوعی که باید بگویم این است که باید سخت تر کار کنیم. اشتباهاتی که در 10 روز گذشته کردیم باعث شد این شکست رقم بخورد. شما دیدید که در زمین چه اتفاقی رخ داد. مقصر این باخت من هستم.

منظور شما از تیم کهکشانی چیست؟ من امروز تیم کهکشانی در زمین ندیدم و تنها ستاره‌ای که دیدم در آسمان بود. منظور شما کدام بازیکن است؟

من بازیکن نیستم و اسم بزرگی در تیم، چه خودم و چه بازیکنان نمی بینم. ما دو بازیکن از بریتانیا جذب کردیم که به طور کامل آنها را نمی شناختیم و به زمان لازم داریم. برای من اسم‌های بزرگی نیستند.

من نیاز به زمان دارم تا از بازیکنانم شناخت پیدا کنم و این دو بازیکن نیز جدیدا به ما اضافه شدند و من نیاز به 3 هفته زمان دارم تا تیم خود را بشناسم. من امروز اشتباه کردم که این دو بازیکن را قربانی کردم و این اشتباه من بود. در این تیم از بالا تا پایین همه جدید هستند. تمام کسانی که اینجا حضور دارند، به تازگی به تیم اضافه شدند؛ حتی مالک و مدیر باشگاه. در این مدت 4 تغییر مدیریتی داشتیم و تنها 6 هفته است که اینجا حضور داریم. این یک بهانه نیست و من تنها دلیل نتیجه نگرفتن را می‌گویم. ما باید سخت تر از این کار کنیم.

بله باید این کار را انجام دهیم و مشکل این است که پیش فصل سپری شده و اضافه شدن بازیکن جدید مشکل است و اضافه شدن 5-6 بازیکن جدید، یک مشکل است. همه از بیرون می‌گویند که بازیکنان جدید می‌توانند از همین حالا تغییر ایجاد کنند. دو بازیکن ملی پوش در جام جهانی و دو بازیکن از بریتانیا آمده می‌توانند تغییر ایجاد کنند. شما می‌دانید چند بازیکن از بریتانیا به ایران آمدند؟ من نباید بازیکنان را بازی می‌دادم و همه چیز به من باز می‌گردد. آنها بهترین عملکرد را برای خود داشتند. تجربه من در فوتبال 40 ساله است و امروز اشتباهات زیادی کردم و آن را قبول می‌کنم.

منبع: ورزش سه

The Latest