۳‌هافبک و ۱ مهاجم تراکتور کدام‌ها هستند؟

https://static2.farakav.com/files/pictures/01314956.jpg

تراکتور در حالی روز جمعه به مصاف استقلال می‌رود که یکی از پرمهره ترین تیم‌های تاریخ خود را در اختیار دارد و کار توشاک برای انتخاب بازیکنان هجومی بسیار سخت است.

سرخپوشان آذربایجان در این فصل سیستمی متفاوت با فصول قبلی را تجربه می‌کنند. آن‌ها با 3 مدافع، 2 وینگ بک، 3‌هافبک و یک مهاجم به مصاف رقبا می‌روند و همین موضوع کار سرمربی تیم برای انتخاب ترکیب را بسیار سخت می‌کند.

توشاک معمولا پست وینگ بک‌های راست و چپ را به علی اسماعیلی و یوسف سیدی می‌سپارد. این احتمال می‌رود که باتوجه به تجربه کم علی اسماعیلی، سرمربی بریتانیایی تراکتور از دانیال اسماعیلی فر در این قسمت بهره ببرد، هرچند که او تمایل دارد دانیال را در پست‌های هجومی استفاده کند. همچنین شاید رضا شربتی و یوسف سیدی مهره‌های تراکتور در این قسمت باشند.

همچنین بعید است بازیکنی غیر از علی طاهران در پست‌هافبک دفاعی حضور داشته باشد.

اما چالش اصلی برای انتخاب بازیکن در پست‌های هجومی تر است. جایی که توشاک برای بازیکنان مقابل طاهران که‌هافبک راست و چپ هستند باید از بین مهدی پور، اسماعیلی فر، پهلوان، دژاگه، شجاعی، هری فورستر، یوکیا سوگیتا و… 2 مهره را انتخاب کند. شجاعی و دژاگه نیمکت نشین‌های قطعی هستند و اگر اتفاق خاصی نیفتد هری فورستر به همراه یکی از ستاره‌های سابق ذوب آهن در این قسمت بازی می‌کنند و دیگر مهره‌ها به تناوب در طول بازی استفاده می‌شوند.

به طور مثال اگر قرار به کنترل بازی باشد، مهدی پور یا شجاعی می‌توانند به میدان بیاید یا اگر فورستر با کمبود انرژی روبرو شد، سوگیتا، دژاگه و پهلوان گزینه‌های توشاک هستند.

در خط حمله باتوجه به درخشش در بازی قبلی آنتونی استوکس از ابتدا به زمین می‌رود.

منبع: ورزش سه

The Latest