شفر: بازی دشواری با تراکتورسازی داریم

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/02/02/1397020215103123813920864.jpg

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:تراکتورسازی تیم خوبی است و روی بازیکنان جدید سرمایه گذاری کرده و دیدار سختی داریم.

بار دیگر روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. دورانی که من در ایران بودم خوب بوده است و شما در مورد ما و استقلال منصف بودید. روز گذشته در خصوص سانیاک گفته شد که به خاطر بیماری نیامده است که درست نیست. دلایل دیگری دارد که الان جای صحبت کردن در مورد آنها نیست. همیشه گفته‌ام شایعات روزانه است و عادت شده و این شایعات برای خود مربی و خانواده‌اش خوب نیست.

تراکتورسازی تیم خوبی است و روی بازیکنان جدید سرمایه‌گذاری کرده. قطعاً دیدار سختی داریم. در دو بازی قبلی خوب بازی کردیم. در بازی با پیکان موقعیت نداشتیم، اما در دیدار برابر ذوب‌آهن موقعیت‌های زیاد داشتیم. یک گل‌مان را هم داور نگرفت که مشکلی نیست. هنوز تیم ساختن ما تمام نشده است.

گرو روز گذشته به ما اضافه شد و نیاز دارد با شرایط تیم آشنا شود. من چند فیلم از بازی‌های او در تیم‌های گذشته‌اش را دیده‌ام. سبک و شرایط بازیکنانی که در سوئد بازی کرده و می‌کنند با ما تفاوت دارد. نوع بازی بازیکنان ما هم با آنها فرق دارد. بازیکنان باید مانند یک ماشین با هم هماهنگ شوند.

باید در اردوی ترکیه و در جریان آماده‌سازی کامل می‌شدیم، اما بازیکنان جدید نیامده بودند. با این حال باید قدم به قدم جلو رفته و کامل شویم. ما فقط چند بازیکن از دست نداده‌ایم، بلکه فرمانده تیم یعنی امید ابراهیمی و همچنین مجید حسینی، جپاروف و تیام را از دست دادیم. الان به بازیکن جوانم نمی‌توانم بگویم ‌تو لیدر تیم هستی‌، شاید در آینده بتوانم به او چنین چیزی بگویم. ما الان بازیکنان باتجربه و جوانی داریم و امیدوارم فردا برابر تراکتورسازی قدم اول برای گرفتن سه امتیاز را برداریم. حریف ما با سیستم 2-5-3 بازی می‌کند و در دفاع عملکرد خوبی دارد، ولی مهم این است که گل بزنیم و برنده شویم.

هدف ما در استقلال تنها ساختن تیم برای یک سال نیست، بلکه ساختن تیمی برای چند سال و قرار گرفتن در سطح اول در لیگ برتر و آسیاست. به خاطر همین بازیکنان بااستعدادی جذب کردیم که بعدها بهترین شوند. هواداران باید ما را برای رسیدن به این هدف کمک کنند. آنها دیروز و امروز ما را حمایت کرده و برای فردا هم می‌خواهم به ورزشگاه آمده و تیم را حمایت کنند. مهم نیست با تراکتورسازی یا چه تیمی بازی داریم، مهم این است که فقط روی تیم‌شان تمرکز کنند.

ادامه دارد …

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest