بازی سختی با تراکتورسازی داریم

https://media.mehrnews.com/d/2018/08/04/4/2852180.jpg

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با تیم بزرگ و خوب تراکتورسازی بازی داریم که مجموعه خوبی را تشکیل داده است.

می‌خواهم روز خبرنگار را به نمایندگان رسانه‌ها که اینجا حضور دارند تبریک بگویم. شما خبرنگاران همیشه نشان دادید منصف بودید ولی روز گذشته برخی‌ها گفتند ساناک بمریض شده است و به خاطر همین بیماری به تهران برنگشته است که اصلا چنین چیزی صحت ندارد. درباره این موضوع بعدا توضیح می‌دهم که چرا ساناک الان در تهران نیست.

البته تیم ما در دو بازی قبلی هم خوب بازی کرد. در بازی اول مقابل پیکان موقعیت نداشتیم اما در دیدار برابر ذوب آهن دیدید موقعیت زیاد داشتیم. یک گل هم داور نگرفت که مشکلی نیست. باید بگویم هنوز تیم ما بطور کامل شکل نگرفته است.

سرمربی استقلال تهران درباره کامل نشدن تیمش اظهار داشت: باید بازیکنان به درک مقابل از شیوه بازی و افکار همدیگر برسند. تیم ساختن زمان می‌برد و استقلال هنوز کامل نشده است. در حالت حرفه‌ای و عادی باید تیممان را در ترکیه تکمیل می‌کردیم اما این اتفاق در آنجا رخ نداد تا حالا مجبور شویم قدم به قدم جلو برویم. فقط بحث از دست دادن چند بازیکن نیست بلکه ما فرمانده خودمان را که امید ابراهیمی بوده است از دست دادیم. به این اسم باید تیام و جباروف را هم اضافه کنیم که امید تیم ما هستند.طبیعی است نمی‌توانم به بازیکنان جدیدم بگویم لیدر ما هستید. البته که این موضوع این به عملکرد آنها بستگی دارد. امیدوارم فردا بازی را در مقابل چشم هوادارانمان ببریم. تیم حریف تیم خوبی است .آنها ۲-۵-۳ بازی می‌کنند و می‌تواند برای ما سخت باشد.

ادامه دارد

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest