استقلال و تراکتورسازی روابط خوبی دارند

https://static2.borna.news/thumbnail/MIz9ozxkQMsU/c-5e-GrpQoxvSUuTA98NsxM4nZ53FJIggXpYEUp0nCCa4v8kLDaXa9OFHbqWJYS5/.jpg

پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم می‌تواند تراکتورسازی را شکست دهد.

هر دو تیم با مربیان خارجی و خوش فکرشان وارد بازی می‌شوند. استقلال در بازی با ذوب‌آهن نشان داد که خودش را به خوبی جمع و جور کرده و نمی‌خواهد دیگر امتیاز از دست بدهد و به دنبال پیروز‌ی در دیدار با تراکتورسازی است. تراکتور هم به خوبی در این فصل خرج کرده و نفرات خوبی گرفته است. این تیم می‌خواهد امسال خودی نشان دهد. فکر می‌کنم بازی خوبی را شاهد باشیم. هر دو تیم برای برد وارد زمین می‌شوند و مطمئنا بازی جذابی را شاهد خواهیم بود.

مطمئنا حضور آنها به تیم خیلی کمک‌ می‌کند. تبریزی در حمله می‌تواند خیلی کمک کند. نویمایر هم پاسور خوبی است. چند فیلم از او دیدم که به نظرم می‌تواند به تیم کمک کند.

تماشاگر یار دوازدهم است. اگر هواداران استقلال ورزشگاه را پر کنند طبیعتا قانون 10 درصد رعایت می‌شود. به هرحال همین شرایط را استقلال در تبریز دارد ولی اگر ورزشگاه خالی بماند طبیعی است که هواداران تراکتورسازی می‌آیند. پس بهتر است هواداران استقلال حضور پر شوری داشته باشند چون حق طبیعیه هر تیمی است که از شرایط میزبانی استفاده کند. من خودم آذری هستم و در استقلال بازی کردم و به نظرم روابط خوبی میان باشگاه‌ها و هواداران استقلال و تراکتور وجود دارد.

منبع: خبرگزاری برنا

The Latest