پیروزی بر تراکتورسازی برای استقلال واجب تر از نان شب است

https://media.mehrnews.com/d/2016/05/05/4/2068808.jpg?ts=1486462047399

مدافع سابق استقلال گفت: پیروزی برای آبی‌پوشان در این بازی از نان شب هم واجب‌تر است و شاگردان شفر محکوم به شکست دادن تراکتورسازی هستند.

یکی از حساس ترین بازی‌های هفته سوم رقابتهای لیگ برتر، دیداری است بین دو تیم استقلال و تراکتورسازی. دیداری که به زعم بسیاری از کارشناسان بعد از دربی می‌تواند حساس ترین بازی فصل باشد.

پیروزی در این بازی از نان شب هم برای استقلال واجب‌تر است. شفر باید همه تلاشش را بکند تا هر سه امتیاز این بازی را به دست آورد.

مدافع پیشین آبی پوشان بیان داشت: این تیم در دو هفته نخست امتیازاتی از دست داد که نباید از دست می‌داد و این باعث می‌شود که بازی هفته سوم برای آنها قدری حساس تر از شرایط معمول هم باشد.

خریدهای جدید باعث می‌شود تا دست شفر هم باز تر باشد و حالا این تیم باید شانس بیشتری برای دیدار با تراکتورسازی داشته باشد. البته تراکتورسازی هم خریدهای خوبی داشته و اضافه شدن شجاعی و دژآگه به این تیم بر توان آن خواهد افزود و باعث اضافه شدن بر زیبایی‌ها و جذابیت‌های این بازی خواهد شد.

شفر و توشاک از باتجربه ترین مربیان شاغل در لیگ ایران هستند و هر دو شناخت خوبی از تیم مقابل دارند. در این بازی‌های بزرگ ممکن است یک بازیکن در یک لحظه سرنوشت بازی را رقم بزند و تیمی که بتواند از موقعیت‌ها بهتر استفاده کند می‌تواند برنده بازی باشد.

نقش هواداران استقلال هم در این بازی بسیار حساس است و من بعنوان پیشکسوت این تیم از هواداران می‌خواهم که در ورزشگاه آزادی فقط به تشویق تیم خود بپردازند و هرگز وارد مسائل حاشیه‌ای نشده و از بی حرمتی به تیم حریف و هوادارانش پرهیز کنند. چرا که قطع به یقین هواداران پر شور تراکتوسازی هم در این بازی حضور خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest