شفر: نمی‌دانیم کدام بازیکن تراکتورسازی بازی می‌کند اما بازی سختی داریم

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/05/12/1397051214315357914927214.jpg

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت که تیمش بازی سختی مقابل تراکتورسازی دارد.

روز خبرنگار را تبریک می‌گویم از همه شما تشکر می‌کنم. امیدوارم این رابطه خوب ما ادامه پیدا کند. تراکتورسازی تیم جدیدی است و بازیکنان و مربی جدید دارد، نمی‌دانیم کدام یک بازی می‌کنند اما می‌دانیم بازی سختی داریم.

ما هم تیم خیلی خوبی داریم؛ یک استقلال جدید. نفرات جدید ما دیر اضافه شدند اما الان کامل شده‌ایم اما نتوانستیم با تیم کامل بازی‌های دوستانه پیش از شروع فصل خود را برگزار کنیم. در واقع بازی‌های تدارکاتی را با نفرات زیر 23 سال انجام دادیم. نکته‌ای که خیلی مهم است در نیمه دوم بازی با ذوب‌آهن ما خیلی خوب پرس و موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف خلق کردیم که البته شانس با ما یار نبود. دروازه‌بان آنها 6 دفع توپ عالی داشت و خودمان هم چند فرصت ایده‌آل را از دست دادیم.

کار تیم ساختن ما هنوز باقی مانده است. برای این کار دیر شده اما طبیعی است که هنوز کارمان تمام نشده است. باید برای تیم دنبال لیدر باشیم. جدایی چند بازیکن به ما ضربه زده و هنوز نفرات جدید در تیم جا نیفتاده‌اند و به این خاطر می‌گویم ساختن تیم ما هنوز تمام نشده است، ما یکسری جوان با استعداد داریم که باید کم کم بازی کنند تا بتوانند بازدهی خود را نشان دهند. تاکید می‌کنم نفرات جدید دیر اضافه شده‌اند، آنها قطعا نیاز به چند بازی دارند تا در تیم جا بیفتند، مارکوس نیومایر آماده نیست و دو سه هفته دیگر به تمرین نیاز دارد تا بتواند به شرایط ایده‌آل برسد؛ اما نکته‌ای که خیلی مهم است اینکه هواداران یار دوازدهم ما هستند و چه گذشته و چه الان و چه آینده آنها کنار ما بوده و خواهند بود و من انتظار دارم روز جمعه ورزشگاه آزادی با حضور هواداران استقلال پر شود.

مسئله دیگر که خیلی مهم است مدیرعامل قول داده تا قبل از بازی با تراکتورسازی بخشی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کند، این مسئله در انگیزه بازیکنان بسیار تاثیرگذار است. آنها هر روز با تمام وجودشان تمرین و تلاش می‌کنند و اگر باشگاه به آنها پرداختی داشته باشد قطعاً در روحیه و انگیزشان تاثیر بسزایی دارد.

الان نمی‌توانم در مورد این بازیکنان صحبت کنم، چرا که وضعیت‌شان مشخص نیست.

خوشحالم که الحاجی‌ گرو اضافه شده است، اما‌ای کاش زودتر از اینها و قبل از شروع فصل تیم خود را تکمیل می‌کردیم. در حالت عادی یک تیم 4 هفته نیاز به آماده‌سازی دارد اما بعد از 2 هفته از سپری شدن لیگ تعدادی از بازیکنان جدید خود را در اختیار داریم. الان خوب است که تیم‌مان را کامل کرده‌ایم. خرید الحاجی گرو کار خوبی از سوی باشگاه بود او فصل پیش را به طور کامل برای تیمش بازی کرده و از نظر بدنی شرایط خوبی دارد. اگر شرایط قراردادش نهایی شود از او استفاده خواهیم کرد. ضمن اینکه مارکوس هم همانطور که گفتم دو سه هفته دیگر می‌تواند در ترکیب قرار بگیرد، اما سعی می‌کنیم از داشته‌هایمان به شیوه‌های مختلف استفاده کنیم. من یک چیز دیگر از شما می‌خواهم و آن اینکه لطفا به شایعات توجه نکنید.

بله من این حرف را زدم اما هنوز چیزی مشخص نشده است، باید ببینیم این بازیکنان نظر خودشان راجع به برنامه‌هایشان چیست.

(با خنده) او بازیکن خوبی است، البته بازیکن خوبی بود، در سن 19 سالگی ساموئل شاگرد من در تیم ملی کامرون بود، آن زمان برای تیم جوانان رئال بازی می‌کرد و بعد از آن به مایورکا رفت و در ادامه راهی نیوکمپ شد، همه ما بازی‌های او در بارسلونا را یادمان هست و‌ای که چه توانایی‌هایی دارد. نمی‌دانم که ساموئل می‌خواهد به فوتبال ادامه دهد یا نه، اما این را می‌دانم که فوتبالش رو به اتمام است، سوال خوبی پرسیدید!

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest