دیدار استقلال و تراکتور جذاب می‌شود/ مهاجم عراقی خطرناک است

https://media.mehrnews.com/d/2018/07/10/4/2828397.jpg

پیشکوست تیم فوتبال استقلال گفت: آبی پوشان بازی به بازی بهتر خواهند شد و می‌توانند یکی از مدعیان قهرمانی در پایان فصل باشند.

بازی‌ها را تماشا کردم و خوشحالم که گل‌های فراوانی در هفته دوم به دست آمد. تیم‌هایی مثل استقلال، سپاهان و پرسپولیس بازی‌هایشان پر گل بود و امیدوارم این روند گلزنی در هفته‌های آینده هم ادامه داشته باشد.

تراکتوری‌ها امسال در جذب بازیکن عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستند به غیر از بازیکنان خارجی خوب اشکان دژاگه و مسعود شجاعی را هم به خدمت بگیرند و اعتقاد دارم دیدار این تیم برابر استقلال می‌تواند جذاب شود زیرا هر دو تیم تماشاگران پرشوری دارند و تمام هدفشان کسب این سه امتیاز است و حالا با پیوستن مرتضی تبریزی و مارک نیو مایر و طارق همام استقلال شرایط بهتری نسبت به قبل پیدا خواهد کرد.

بهمن و استیل آذین تیم‌های قدیمی نبودند اما تراکتور سازی یک تیم ریشه دار است. سالها در فوتبال ایران حضور داشته، هواداران متعصب خود را دارد و می‌داند که با حمایت هوادارانش نتایج خوبی خواهد گرفت. مدیران تراکتور در جریان این موضوع هستند که در آذربایجان شرقی، تراکتور جزئی از زندگی مردم است و می‌دانند که نمی توانند بی گدار به آب زده و بدون دلیل بازیکن بگیرند.

مرتضی تبریزی که شناخته شده است اما باید منتظر بمانیم ببینیم طارق همام و مایر عملکردشان چطور است. اگرچه بازی‌های طارق همام را دیده ام و او مهاجم خطرناکی است و چند بازی مایر را هم تماشا کرده ام اما باید ببینیم آنها در استقلال چه کار خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest