نقی‌زاده: هواداران تراکتورسازی منتظر یک تیم رؤیایی باشند/ تمرین کنار شجاعی و دژاگه لذت‌بخش است

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/05/06/139705061609532514881054.png

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تاکید کرد که اگر بازیکنان این تیم با یکدیگر هماهنگ شوند، هواداران یک تیم رؤیایی را در آینده خواهند دید.

شرایط تیم ما خوب است و جدا از بازیکنان خارجی، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی هم به تیم اضافه شدند که حضور آنها واقعاً در تیم ما تاثیرگذار خواهد بود و تمرین کردن کنار چنین بازیکنانی لذت‌بخش است. این درست است که فقط دو امتیاز گرفته‌ایم، ولی هواداران تراکتورسازی باید صبور باشند و به ما زمان بدهند، چون این تیم با تغییرات زیادی مواجه شده است.

تراکتورسازی از لحاظ بازیکن، کادر فنی و مدیریت با تغییرات 80 درصدی مواجه شده است. من این شرایط را در گسترش فولاد هم تجربه کرده‌ام. دو فصل پیش در اوایل مسابقات نتیجه نگرفتیم، ولی در ادامه حتی تیم ما به رده چهارم جدول هم رسید. حالا هم در مورد تراکتورسازی صحبت می‌کنیم، تیمی که بزرگ است و اگر بازیکنان با هم هماهنگ شوند قطعاً شرایط تغییر خواهد کرد. هواداران تراکتورسازی منتظر یک تیم رؤیایی باشند. ما تلاش می‌کنیم تا آنها را خوشحال کنیم.

استقلال جزو تیم‌های خوب لیگ امسال است و بازی سختی مقابل این تیم داریم. با این حال ما هم تراکتورسازی هستیم و قطعاً برای برد به تهران می‌آییم، چون می‌خواهیم اولین برد را در تهران کسب کنیم. امیدوارم هواداران تراکتورسازی هم برای حمایت از تیم‌شان به ورزشگاه بیایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest