نقی‌زاده: دو گل به استقلال زدم باز هم گل میزنم

https://static2.farakav.com/files/pictures/01313847.jpg

هافبک تراکتوری‌ها می‌گوید پیش از این در دو دیدار رفت و برگشت به استقلالی‌ها گلزنی کرده ام به همین دلیل ترسی از بازی با این تیم ندارم. من باز هم می‌توانم دروازه آبی پوشان را باز کنم.‌

صد در صد آماده و پر انرژی هستم

با مصدومیت شدیدی که در فصل گذشته گرفتارش شده بودم فصل قبل را از دست دادم ولی خوشبختانه با فاصله که بین دو فصل افتاد با تمرینات اختصاصی زیر نظر پزشک و مربی اختصاصی توانستم خودم را به آمادگی برسانم و از ابتدای فصل با انرژی در خدمت تیم هستم.

تراکتور از صفر ساخته شده است

همانطور که خودتان می‌بینید تراکتور تیمی است که از صفر ساخته شده است و هیچ نشانی از تراکتور سال قبل ندارد. این کار را خیلی سخت می‌کند چرا که نیاز به زمان داریم تا تبدیل به تراکتوری شویم که همه از آن انتظار دارند. البته نیاز به زمان بهانه برای عدم نتیجه گیری نیست و در دو هفته گذشته نیز بابت از دست دادن دو امتیاز بازی‌ها شرمنده هواداران شده ایم و از این هفته باید جبران کنیم.

قطعا توشاک خارجی‌ها را با شناخت قبلی انتخاب کرده است

آمار و ارقام نشان می‌دهد که خارجی‌های جذب شده بازیکنان خوبی هستند و با چنین عقبه‌ای تا به حال در لیگ ایران کم دیده ایم و وقتی خوشبین تر میشویم که با نظر مستقیم توشاک جذب شده اند و اگر با تیم هماهنگ شوند قطعا برای تراکتور وزنه‌های قابل اتکایی خواهند شد.

اشکان و شجاعی انتظارات را بالا برد

به نظر من خبر تراکتوری شدن اشکان دژاگه و مسعود شجاعی یک شوک به فوتبال ایران وارد کرد. حتی خوش بین ترین تراکتوری هم انتظار چنین نقل و انتقالی را در این برهه نداشتند ولی خدایی حاج رضا زنوزی برگ برنده را رو کرد و همه شوکه شدند و الان با این دو بازیکن بزرگ انتظارات از تراکتور تازه ساخته شده بالا رفته و وظیفه ما سنگین تر شده است.

استقلال را بیش از حد بزرگ نکنید

بعد از بازی با نساجی در میکسدزون در مورد بازی با استقلال سئوال می‌کردند که برایم عجیب بود و اینکه چرا استقلال را بیش از حد بزرگ می‌کنند؟ استقلال هم یک تیم مثل بقیه تیم‌هاست و بازی با این تیم حساسیت خاصی برایم ندارد و البته هواداران ما دوست دارند که در آزادی این تیم را شکست دهیم و ما هم تلاش میکنیم که مثل دفعات گذشته این تیم را در آزادی شکست دهیم.

رفت و برگشت گل زده ام و باز هم میزنم

تو سال‌های گذشته به استقلال خوب گل زده ام و به نوعی قلق اش دستم آمده. فصل گذشته مصدوم بودم ولی پارسال در هر دو بازی رفت و برگشت گل زدم و سال قبل آن بازی رفت بازی کردم و گل زدم و سال قبل تر باز هم در بازی با استقلال گل زدم و در کل رفت و برگشت به آنها گل زدم و این بازی هم اگه خدا بخواد گل میزنم.

منبع: ورزش سه

The Latest