فتحی: روز جمعه فرهنگ غنی ایرانی و استقلالی را نشان می‌دهیم/ استقلال در مسیر پیشرفت است

https://cdn.isna.ir/d/2018/07/31/4/57718955.jpg

سرپرست باشگاه استقلال از هواداران این تیم خواست تا در مصاف آبی‌ها برابر تراکتورسازی فضایی آرام را در ورزشگاه آزادی حاکم کنند.

مقایسه عملکرد تیم در دو هفته گذشته به گواه همه کارشناسان و هواداران نشان می‌دهد که استقلال در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد و بازی به بازی بهتر شده است. همین روند رو به رشد در کنار اضافه شدن بازیکنان جدید، باعث شده تا تیم شرایط خوبی پیدا کرده و همه آماده‌ایم تا در کنار یکدیگر روز جمعه در ورزشگاه از یک فوتبال زیبا و جوانمردانه لذت ببریم.

بازیکنان و کادرفنی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا استقلال به بهترین شرایط مورد نظر برسد. یقین دارم با ادامه این روند می‌توانیم در هفته سوم به اولین برد خود در لیگ هجدهم دست پیدا کنیم اما برای رسیدن به این هدف حضور یار دوازدهم استقلال بسیار مهم و ضروری است زیرا با حضور و حمایت هواداران است که بازیکنان می‌توانند دارای قدرت و انگیزه‌ای مضاعف شوند.

هواداران عزیز استقلال کلید اصلی یک نمایش زیبا در روز جمعه هستند. آنها می‌توانند با پر کردن ورزشگاه به تیم محبوب خود کمک کنند تا سه امتیاز این بازی را به دست بیاورند. استقلال برای موفق شدن در دیدار روز جمعه به انرژی مثبت هواداران خود نیاز دارد و این انرژی مثبت باید از داخل و خارج ورزشگاه از همین حالا تا سوت پایان مسابقه به بازیکنان تزریق شود.

فتحی در ادامه صحبت‌های خود بیان کرد: درخواست من از هواداران محترم استقلال این است که فقط به حمایت و تشویق تیم محبوب خود بپردازند و یک بار دیگر فرهنگ غنی و پربار ایرانی و استقلالی را نشان دهند. استقلال و تراکتورسازی از تیم‌های خوب و پر هوادار فوتبال ایران هستند و می‌توانند روز جمعه پدید آورنده یک بازی جذاب و تماشایی باشند. صاحبان اصلی استقلال هواداران هستند و نقش آنها در ایجاد آرامش در ورزشگاه و افزایش انگیزه و انرژی برای تیم بر هیچکس پوشیده نیست.

منبع: ایسنا

The Latest