دژاگه: نباید اسرار تراکتورسازی را فاش کنیم

https://static2.farakav.com/files/pictures/01324833.jpg

هافبک باتجربه جدید تراکتورسازی می‌گوید نباید از حالا درباره قهرمانی این تیم حرف زده شود تا فشار روی بازیکنان بالا برود.

اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال که به تازگی به عضویت تراکتورسازی در آمده در گفت و گویی ویدئویی درباره حضورش در تبریز و برخی موضوعات دیگر صحبت کرد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:

حضور شجاعی یکی از دلایل تراکتوری شدنم بود

خوشحالم در تبریز هستم. دلایل زیادی برای حضور در تراکتورسازی داشتم. یکی از مساله‌های مهم حضور مسعود شجاعی بود و البته هواداران خوب تراکتور و مردم عزیز تبریز که قبل از حضورم در این شهر درباره آنها خیلی زیاد شنیده بودم.

به من گفته بودند تراکتور هواداران فوق العاده‌ای دارد

قبل از اینکه قراردادم امضا شود، خیلی‌ها درباره هواداران تراکتورسازی با من حرف زدند. می‌گفتند هواداران زیادی هستند که می‌توانند به تیم کمک کنند.در فرودگاه هم استقبال بی نظیری داشتند و ما این موضوع را احساس کردیم. امیدوارم بتوانیم با تلاش زیاد نتایج خوبی بگیریم و آنها را خوشحال کنیم.

هواداران صبر داشته باشند

صبر کردن مساله خیلی مهمی است. ما تیمی هستیم که بازیکنان مان جدید هستند و مربی تیم هم به تازگی اضافه شده است. طبیعی است که طرفداران دوست دارند امتیازات کامل به دست بیاید اما به زمان احتیاج داریم. تیم ما خوب است و نفرات جوان و باتجربه زیادی داریم. امیدوارم هواداران به ما زمان بدهند و بتوانیم قدم‌های محکمی را برداریم.

بازی سختی با استقلال داریم

بازی با استقلال خیلی مهم و سخت است. ما می‌دانیم که استقلال تیم بزرگی است. ما در تهران بازی می‌کنیم و آنجا استقلالی‌ها طرفداران زیادی دارند. با این حال فکر می‌کنم بازی خوب و زیبایی بشود. هر تیمی بهتر بازی کند، امتیاز کامل بازی را می‌گیرد.

حرف زدن از قهرمانی به تیم فشار می‌آورد

بهتر است از حالا به فکر قهرمانی تراکتورسازی نباشیم. با اینکه ما دوست داریم قهرمان شویم و سعی و تلاشمان برای همین منظور است اما فکر می‌کنم این حرف زدن از قهرمانی به تیم فشار بیاورد. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و تلاش می‌کنیم نتایج خوبی بگیریم. الان لیگ تازه شروع شده و شاید فکرمان قهرمانی باشد اما کارمان سخت است. بهتر است پله پله جلو برویم.

نباید اجازه دهیم اسرار فاش شود

الان از بیرون فشار زیادی به تیم وارد می‌شود که خارجی‌های خوبی اضافه شدند و مربی بزرگی در تراکتورسازی است. این یک چالش جدید برای تراکتورسازی است و من فکر می‌کنم نباید اجازه بدهیم که اسرار تیم فاش شود و باید سعی کنیم بهترین‌ها را داشته باشیم و بهترین نتایج را بگیریم.

همسر من آذربایجانی است

همسر من بزرگ شده باکو و به طور کلی آذربایجانی است اما من زبان ترکی را زیاد یاد نگرفتم. فقط می‌توانم به هواداران بگویم یاشاسین تیراختور، یاشاسین آذربایجان. امیدوارم در تبریز بیشتر ترکی یاد بگیریم.

منبع: ورزش سه

The Latest