نبرد آلمان - بریتانیا به لیگ ایران کشیده شد

https://static2.farakav.com/files/pictures/01324122.jpg

نمایندگان دو مدعی همیشگی فوتبال دنیا این بار در ایران برابر یکدیگر قرار می‌گیرند.

استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی یکی از جذاب ترین بازی‌های همیشگی لیگ برتر است. نبردی که با توجه به حضور پر شور هواداران هر دو تیم همواره استقبال زیادی را همراه خود دارد و این بار البته متفاوت از دیدارهای قبلی خواهد بود.

وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال به عنوان نماینده فوتبال آلمان هدایت استقلال را بر عهده دارد و برابر چهره‌ای قدیمی از فوتبال بریتانیا قرار می‌گیرد تا این بار این نبرد سنتی و جذاب فوتبال اروپا و جهان، به میزبانی ورزشگاه آزادی برگزار شود.

هر دو مربی متعلق به نسل قدیمی مربیان فوتبال اروپا هستند و تا اندازه زیادی فلسفه فوتبالی کشور خود را در زمین اجرایی می‌کنند تا حالا شفر و توشاک یکی از جذاب ترین رقابت‌های لیگ برتر را رقم بزنند.

این دو سرمربی که بر خلاف شرایط سنی خود نشان دادند که همچنان فوتبال می‌تواند آنها را به وجد بیاورد، با در اختیار داشتن چندین ستاره جذاب و حضور پرشور تماشاگران اجرا کننده یکی از مهم ترین جنگ‌های لیگ در هفته سوم خواهند بود و با توجه به شروعی که در لیگ داشتند، باید برای کسب سه امتیاز و فرار از رتبه کنونی خود بجنگند تا بتوانند در هفته‌های بعدی با آرامش بیشتری مسابقات را سپری کنند.

منبع: ورزش سه

The Latest