ستاره‌ها دیدار تراکتور - استقلال را جذاب می‌کنند/خداداد صبور باشد

https://media.mehrnews.com/d/2016/12/10/4/2299961.jpg?ts=1486462047399

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار این تیم برابر تراکتورسازی گفت: هر دو تیم بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفته‌اند که حضورشان می‌تواند این بازی را جذاب کند.

فکر می‌کردم هر دو تیم تدافعی به میدان بیایند. در این مدت چه در جام جهانی و چه در لیگ خودمان بازی‌های تدافعی زیادی دیدیم و مردم هم از این نوع بازی خسته شدند اما خوشبختانه بازیکنان دو تیم برعکس عمل کردند و شاهد یک بازی پرگل از دو تیم بودیم و اعتقاد داریم با نتیجه تساوی، عدالت برای هر دو تیم رعایت شد.

خود من بارها برابر تراکتور چه در زمین و چه در عرصه مربیگری قرار گرفته ام. تراکتور امسال شرایط خوبی دارد. بازیکنان خوبی جذب کرده و اعتقاد دارم دیدار این دو تیم می‌تواند دیدنی باشد و حتی بهترین بازی فصل لقب بگیرد.

حضور مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و چند بازیکن صاحب نام دیگر در تراکتور بر جذابیت‌های این بازی خواهد افزود. اگر چه نمی دانم شجاعی و دژاگه مقابل استقلال بازی خواهند کرد اما اعتقاد دارم حضور آنها در زمین می‌تواند بر جذابیت‌های بازی بیفزاید.

استقلال هم نشان داده که می‌تواند در این دیدار موفق باشد. آنها با جذب مرتضی تبریزی، مارک نیومایر و طارق همام شرایط بهتری پیدا کردند و اگر مصدومان این تیم هم هر چه زودتر به تمرینات گروهی بازگردند، استقلال پرقدرتی را در هفته‌های آتی شاهد خواهیم بود.

متاسفانه استقلال مدتی معطل جذب تیام و جباروف شد و همین مسئله باعث شد تا کمی در روند نقل و انتقالاتش خلل ایجاد گردد اما خوشبختانه مدیران باشگاه به سرعت بازیکنان مورد نظر شفر را جذب کرده و حالا با حضور مرتضی تبریزی شناخته شده و مایر و همام استقلال می‌تواند شرایط بهتری داشته باشد.

از فولاد بعید بود که این طور بازی کند. آنها تیم پر مهره‌ای هستند. البته سرمربی علت ضعیف بودن تیمش را بهتر می‌داند ولی اعتقاد دارم پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و فولاد اگر می‌خواهد در کورس قهرمانی قرار بگیرد باید شرایط خود را تغییر بدهد.

متاسفم که برخی تماشاگر نما با خداداد عزیزی اسطوره فوتبال ما رفتار ناشایستی داشتند. آنها باید شان این بازیکن صاحب نام را حفظ کنند و یادشان باشد که تا یک ماه پیش تیمشان در دو گروه تمرین می‌کرد و اصلا مشخص نبود در لیگ برتر بازی خواهد کرد یا خیر؟ بنابراین هواداران سپیدرود باید صبوری پیشه کنند و اجازه دهند خداداد کارش را با آرامش ادامه دهد.

عزیزی باید صبور باشد. نباید جواب همه را بدهد زیرا هر مربی‌ای مخالفانی دارد و با توجه به اینکه خداداد سرد و گرم فوتبال را چشیده است، باید بهتر از این‌ها عمل کند و اجازه ندهد حواشی در کار او تاثیر بگذارد.

بازی‌های پر گلی را تماشا کردیم و این نشان داد که این تیم‌ها به دنبال بازی تدافعی نیستند و امیدوارم در هفته سوم نیز تیم‌ها به بازی هجومی روی آورده و شاهد بازی‌های زیبا توام با گل‌های زیاد باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest