خریدهای جدید استقلال برای تراکتور به خط شدند

https://media.mehrnews.com/d/2018/08/06/4/2853937.jpg

وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان برای دیدار با تراکتورسازی تدابیر ویژه‌ای دارد و برای این منظور روی خریدهای جدید تیمش هم حساب باز کرده است.

استقلال در یکی از دیدارهای حساس هفته سوم از تراکتورسازی تبریز پذیرایی می‌کند. سرمربی استقلال می‌داند در همین دو هفته اول به اندازه کافی امتیاز از دست داده و اگر روند امتیاز از دست دادن این تیم ادامه پیدا کند در ادامه فصل دچار مشکل خواهد شد و بر همین اساس از همه داشته‌هایش برای کسب اولین پیروزی در فصل جاری استفاده خواهد کرد.

آبی‌ها خریدهای جدیدی هم انجام داده اند که در بین آنها دو بازیکن خارجی هم دیده می‌شوند. طارق، نیومایر و تبریزی بازیکنانی هستند که بعد از شروع فصل به جمع آبی پوشان اضافه شدند که از این تعداد همام طارق‌هافبک عراقی آبی‌ها هنوز در تمرینات این تیم حضور پیدا نکرده است. نیومایر از قبل و تبریزی هم از دیروز با آبی‌ها استارت زدند و این دو برای حضور در ترکیب این تیم مقابل تراکتورسازی مشکلی ندارند.

وینفرد شفر که برای به دست آوردن نخستین پیروزی در لیگ هجدهم بی‌قراری می‌کند در این بازی همه داشته‌هایش را رو خواهد کرد و بر همین اساس احتمال این که مرتضی تبریزی و مارک نیومایر خریدهای جدید این تیم هم مورد استفاده قرار گرفته و حتی در ترکیب ثابت قرار بگیرند زیاد است.

شاگردان شفر در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر میزبان تراکتورسازی تبریز هستند که این دیدار از ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه ۱۹ مرداد در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest