استقلال - تراکتور؛ در انتظار رونمایی از ستاره‌ها

https://static2.farakav.com/files/pictures/01324851.jpg

زمینِ آزادی روز جمعه میزبان بازی استقلال و تراکتورسازی خواهد بود و احتمالا یکی از پرستاره ترین روزهای لیگ برتری اش را تجربه خواهد کرد.

جدال سرخابی‌های تهران و تبریز همواره محلی برای دوئل بازیکنان سرشناس و البته هواداران پرشور هر دو تیم بوده اما این بار یک تفاوت جدی با بقیه بازی‌ها دارد و آن هم رونمایی از چند ستاره بزرگ در این مسابقه است.

تراکتوری‌ها در آخرین گام، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را به خدمت گرفتند و این دو روز گذشته در تمرین تی تی‌ها حضور یافتند تا مشخص شود به طور قطع در مقابل استقلال حضور خواهند داشت. همچنین دیگر ستاره‌های این فصل تراکتور هم مقابل تیم بزرگی بازی نکرده اند و دیدار با آبی‌های پایتخت، رونمایی از آن‌ها نیز خواهد بود. هری فورستر، آنتونی استوکس و یوکیا سوگیتا مهره‌های خارجی تیم تبریزی هستند که باید توانایی‌هایشان را برابر استقلال نشان دهند.

از آن طرف آبی‌ها با خریدهای جدید از تراکتور میزبانی می‌کنند. مارکوس نویمایر و طارق همام دو بازیکن جدید استقلال هستند که از فوتبال آلمان و عراق به ایران آمده اند. نویمایر برای پر کردن جای جپارف و همام برای حضور در پست‌هافبک هجومی و وینگر در تیم استقلال حضور دارند اما شاید هیچ کدام از این‌ها جذابیت مرتضی تبریزی را برای هواداران آبی پوش نداشته باشند.

رونمایی از این 8 ستاره شاید در ابتدا بازی انجام نشود چون احتمالا 2 مربی خارجی، تمام این بازیکنان را در ترکیب اصلی قرار نخواهد داد اما بعید است در طول بازی نیز به کار گرفته نشوند.

منبع: ورزش سه

The Latest