چرا بازی‌های لیگ‌برتر تبلیغات محیطی نداشت؟

https://static2.farakav.com/files/pictures/00946208.jpg

صادق درودگر رئیس کمیته بازاریابی سازمان لیگ می‌گوید که به دلیل برخی مشکلات در هفته‌های اول و در برخی بازی‌ها تبلیغات محیطی نخواهیم داشت.

خب ما سر جزئیات قرارداد بحث داشتیم. در بازی‌های هفته‌ای که گذشت تا آخرین لحظه ما با یک شرکت اپراتور صحبت داشتیم که به هم خورد.

شرکت جدیدی که ما با آنها وارد همکاری شده ایم، درست است که تجربه بسیار بالایی در حوزه تبلیغات دارد ولی در فوتبال تجربه زیادی ندارند.

رئیس کمیته بازاریابی سازمان لیگ با اشاره به جلسه‌ای که امروز میان آنها و شرکت مورد نظر برگزار شد، توضیح داد: امروز روی جزئیات مختلف بحث داشتیم. چیزهایی که می‌خواستیم به عنوان تضمین مصوب شد تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

با چند شرکت باید قرارداد امضاء می‌کردند که چون با ما به توافقات نهایی نرسیده بودند، این امر میسر نشد. در دو سه هفته آینده هم شاید در برخی از استادیوم‌ها تبلیغات نداشته باشیم ولی از هفته چهارم پنجم به بعد تبلیغات محیطی استادیوم‌ها پر می‌شوند.

راجع به مبلغ توافق شد. مبلغ را الان اعلام نمی کنیم ولی صد در صد پس از اینکه قرارداد به امضای آقای بهاروند (رئیس ازمان لیگ فوتبال ایران) برسد، اعلام می‌شود. این رابدانید که کف مبلغ توافق شده از کل مجموع قرارداد سال گذشته بالاتر است و قرارداد مثبت و خوبی به شمار می‌رود.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد کارهایی که برای عقد این قرارداد انجام شده، توضیح داد: امسال واقعا کار کارشناسی شد. جلسات مختلفی گذاشتیم که دیگر مشکلات پرداخت که سال‌های گذشته وجود داشت را نداشته باشیم. مسائل مالیاتی وجود داشت؛ مسائل بیمه‌ای وجود داشت؛ و بسیاری مسائل دیگر. البته شرکت طرف قرارداد خیلی از این‌ها را نمی پذیرفت ولی در نهایت قانع شد.

قطعا اگر من به کار خود در باشگاه تراکتورسازی ادامه دهم، نیاز به فرد دیگری است که این مسئولیت را به عهده بگیرد ولی در شرایط فعلی با توجه به اینکه کار را شروع کرده بودیم و نصفه و نیمه مانده بود، پیگیری کار را انجام دادم و به نتایج خوبی هم رسیدیم.

منبع: ورزش سه

The Latest