امیرآبادی: جوانان استقلال تحت تاثیر خریدهای بزرگ تراکتور نباشند

https://media.mehrnews.com/d/2018/08/03/4/2851282.jpg

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه مامه تیام در این تیم بزرگ شد، گفت: امیدوارم بازیکنان جوان استقلال تحت تاثیر خریدهای بزرگ تراکتورسازی قرار نگیرند.

در مجموع بازی خوبی از دو تیم شاهد بودیم و این یکی از بهترین بازی‌های هفته دوم بود. بازیکنان جدید استقلال نفرات خوبی هستند و بعد از جا افتادن در ترکیب می‌توانند تیم را به اوج برسانند. به خصوص روح الله باقری و رضا آذری که آینده درخشانی دارند.

هواداران استقلال مدتهاست بابت جدایی بازیکنان بزرگ به خصوص جباروف و تیام نگران هستند. من می‌خواهم به آنها بگویم از این بازیکنان بزرگتر هم از استقلال رفته اند اما استقلال همیشه استقلال بوده و هست و جای خالی بازیکنان بزرگ همیشه در این تیم توسط بازیکنان جدید پر می‌شود. مگر تیام قبل از این که به استقلال بیاید چه بود؟ او در این تیم بزرگ شد و این استقلال بود که از تیام یک بازیکن بین المللی ساخت که حالا پیشنهادات زیادی دارد.

امیرآبادی بیان داشت: در این تیم مثل سال گذشته توازن بین سمت راست و چپ بر قرار نبود و باز هم سمت راست خیلی قوی تر بود که البته به خاطر حضور وریا این یک اتفاق طبیعی است. اما باید شفر روی جناح چپ هم کار کند چون با وجود آرمین سهرابیان و میلاد زکی پور این پتانسیل در سمت چپ هم وجود دارد و این دو بازیکن هم می‌توانندجناح چپ را هم مثل جناح راست خطرناک کنند.

سه خرید خوب باعث می‌شود تا به زودی این تیم به کورس اضافه شود. البته از دست دادن ۴ امتیاز در دو بازی تاحدودی نگران کننده است اما اضافه شدن نیومایر، تبریزی و همام طارق این تیم را کامل می‌کند.

حریف هفته سوم استقلال هم حریف ساده‌ای نیست. آنها هم خریدهای بزرگی کردند و من امیدوارم بازیکنان جوان استقلال تحت تاثیر نامهای بزرگی که در تراکتورسازی حضور دارند قرار نگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest