مهاجم تراکتورسازی در تیم برتر هفته جای گرفت

http://www.tractor-club.com/cache/no-image.jpg

درخشش استوکس در نخستین دیدار خود

آنتونی استوکس زننده تک گل تراکتورسازی مقابل نساجی مازندران با عملکرد خوبی که در این دیدار داشت توانست در لیست تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر قرار گیرد.

دومین هفته ازرقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در حالی برگزار شد که تیم تراکتورسازی با نتیجه تساوی یک بر یک مقابل نساجی مازندران متوقف شد.

پس از پایان رقابت‌های این هفته از مسابقات سایت ‌ورزش 3‌ به تحلیل رقابت‌ها پرداخته و ترکیب منتخب هفته اول لیگ برتر را معرفی کرد که آنتونی استوکس مهاجم خارجی تیم تراکتورسازی در تیم منتخب این رسانه قرار گرفت.

این سایت درباره انتخاب استوکس در جمع تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر نوشت: ‌ این مهاجم بریتانیایی که سابقه بازی در سلتیک اسکاتلند را دارد در اولین نمایش با پیراهن تراکتورسازی عیار خود را به فوتبالدوستان ایرانی نشان داد.

استوکس در دیدار مقابل نساجی مرد همه کاره فاز هجومی تیمش بود. وی هنگامی که بازی در میانه زمین جریان داشت به عقب می‌آمد و با توپ‌گیری و سپس بازیسازی در کنار فورستر موقعیت‌هایی برای خود به وجود می‌آورد.

اما اوج کار خود در صحنه به ثمر رسیدن تک گل تراکتورسازی بود. استوکس با استپ کردن توپ در حال حرکت و سپس به حرکت در عرض زمین موقعیت شوتزنی برای خود ایجاد کرد و با شلیک توپ از فاصله ۳۰ متری دروازه حامد لک را به زیبایی هر چه تمام‌تر باز کرد تا در همین بدو ورودش به لیگ برتر برای دیگر مهاجمان خط و نشان بزرگی بکشد.‌

منبع: وب‌سایت رسمی باشگاه

The Latest