شیری: باید تراکتور را می‌بردیم

https://static2.farakav.com/files/pictures/01310851.jpg

مدافع تیم نساجی مازندران می‌گوید تیمش بهتر از تراکتورسازی بازی کرده و مستحق کسب برد بوده است.

فکر می‌کنم در کل بازی خوب کار کردیم و بازی تحت کنترل ما بود ولی متاسفانه از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم. ما در نیمه دوم بیشتر فشار آوردیم و توانستیم گل بزنیم. به نظرم تساوی در خانه حریف بد نبود باوجود آنکه ما مستحق برد هم بودیم بر روی یک غافلگیری گل خوردیم اما بازی خوبه از خود به نمایش گذاشتیم. استقلال، پرسپولیس، ذوب آهن و سپاهان جز تیم‌هایی هستند که معمولا تیمشان را خوب می‌بندند تراکتور هم امسال تیم خوبی جمع کرده و سرمربی بزرگی به خدمت گرفته است. معمولا تیم‌هایی که بازیکنان جدید جذب می‌کنند به زمان نیاز دارند تا به هماهنگی برسند و فکر می‌کنم تراکتورسازی جز تیم‌هایی است که در ادامه لیگ می‌تواند رتبه خوبی کسب کند.

باتوجه به اینکه تیم ما پرهوادر است و دوست داشتیم در این بازی تماشاگران تراکتور حضور داشته باشند اما بازی بدون تماشاگران برگزار شد که این از هیجان بازی کاست و از جذابیت ان را کم کرده بود ولی به هر حال با این موقعیت کنار آمدیم امیدواریم دیگر برای تیم‌های پرهوادار چنین اتفاقی نیفتد و مسابقات همیشه با حضور هواداران برگزار شود.

تیم‌هایی که معمولا از لیگ یک به لیگ برتر اضافه می‌شوند تیم‌هایی هستند که دو حالت دارند یا اینکه اول باید خوب بسته شوند و بازیکنان خوبی را جذب کنند و در وهله بعدی سرمربی خوبی برای تیمشان به خدمت بگیرند؛ خوشبختانه ما از این موهبت بهره برده ایم و تنها مشکل ما این است که اکثر بازیکنانی که در فصل قبل خوب بودند از تیم جدا شدند و به همین دلیل دیر به هماهنگی می‌رسیم که این موضوع هم نیاز به زمان دارد. من فکر می‌کنم شرایط بازی مان در تراکتور خیلی بهتر از ذوب آهن بود و مطمئن باشید که هفته آینده بهتر از این‌ها خواهیم شد.

منبع: ورزش سه

The Latest