نکونام: کل بازی در دست ما بود/ به پیروزی مقابل تراکتورسازی باور نداشتیم!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/2018/08/Orginal/46f917dd_1b9e_40cb_8afd_038612726836.jpg

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: ما برای برد به تبریز آمده بودیم اما باور نداشتیم که می‌توانیم تراکتورسازی را شکست دهیم.

متاسفانه هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه نبودند. هر وقت در تبریز بازی کردیم، هواداران پرشور در ورزشگاه حضور داشتند. امیدوارم دیگر شاهد این‌گونه محرومیت‌ها نباشیم.

در مورد بازی باید بگویم که موقعیت‌ها را راحت از دست دادیم و در صحنه‌ای که توپ بی‌هدف بود، گل خوردیم. این گل کار ما را سخت کرد، اما پس از آن تا پایان بازی به غیر از پنج دقیقه وقت‌های تلف شده، کل بازی در اختیار ما بود. متاسفانه یک پنالتی ما را نگرفتند و بازیکن‌مان را زدند. طی صحبتی که با بازیکنم داشتم، عنوان کرد که بازیکن حریف باید اخراج می‌شد.

تیم ما می‌توانست برنده بازی باشد، هر چند که تیم داوری خوب قضاوت کرد. بازی به پایان رسید، اما نتیجه باب میل ما نبود. پس از بازی، به بازیکنانم گفتم که ما برای برد به اینجا آمده بودیم، اما باورمان نشد که می‌توانیم تراکتورسازی خوب و پرمهره را شکست دهیم.

ما مربیان هر دقیقه نمی‌توانیم به خط کنار زمین نگاه کنیم و ممکن است وارد زمین هم بشویم. از داور و کمک داور عذرخواهی کردم. اگر هواداران امروز حضور داشتند، صدای ما بیشتر گرفته می‌شد. امیدوارم دوباره هواداران تراکتورسازی را ببینم. من فوتبال را با حضور تماشاگران دوست دارم.

اگر حتی بازی در نیمه اول دست تراکتورسازی بود، آنها موقعیتی نداشتند و گلی که خوردیم، روی شوت از راه دور بود.

دو تعویض ما به خاطر مصدومیت بازیکنان‌مان بود. در صحنه‌هایی که بازیکنان ما روی زمین افتادند، مصدوم شده بودند. به حامد لک هم در یک صحنه گفتم زودتر بازی را آغاز کند. اینکه بازیکنان خودشان را روی زمین بیاندازند، شاید در ذهن بازیکن باشد و شاید هم خسته شده باشد، اما من به عنوان مربی نمی‌توانم به بازیکنم بگویم که روی زمین بخوابد. اگر وقت‌کشی اتفاق افتاده باشد، از طرف من و تیمم تایید نمی‌شود و هیچ برنامه‌ای برای این کار نداریم.

ما هر بازی را نسبت به خودش ارزیابی می‌کنیم. این دیدار پربرخورد بود و کارت زردهای بیشتری داشتیم.

این موضوع به ما ضربه نمی‌زند. لک جزو دروازه‌بان‌های خوب ماست و اولین خرید نساجی بود. یکی از کسانی که لیاقت دارد لباس تیم ملی را بپوشد، همین دروازه‌بان است. اگر اشتباهی کند، باید به او کمک کنیم و اگر اعتراضی کرده، تحت شرایط بازی بوده است. ما هم ممکن است اعتراضی کرده باشیم. لک در دو بازی اخیر ما فوق‌العاده بود و من به عنوان مربی اینجا هستم تا اشتباهات را پوشش بدهم. از مردم مازندران می‌خواهم که تیم‌شان را حمایت کنند.

درباره فوتبال ایران نمی‌توانم صحبت کنم، اما در خصوص تیمم باید بگویم که از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم.

در مورد بازیکن نمی‌توانم صحبت کنم، اما تراکتورسازی همیشه تیم بزرگی بوده و نشان داده است که چه در بالای جدول باشد، چه پایین، احترام خود را دارد. خدا را شکر تراکتورسازی امسال بازیکنانی خریده است که بازیکنان بزرگی هستند. ما هزینه‌های تیم بالای جدول را نداریم، اما تراکتورسازی تیم خوبی بسته است. مردم آذربایجان هم لیاقت دارند بهترین‌ها را در اختیار داشته باشند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest