شاگردان توشاک برابر نساجی برنده به رختکن رفتند/ پاگشای مهاجم ایرلندی تراکتور با سوپرگل!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/05/Orginal/9518cf40268345eda7143a03664aa1b8..jpg

تیم فوتبال تراکتورسازی در نیمه اول دیدار مقابل نساجی با گل زیبای مهاجم تازه وارد خود برنده به رختکن رفت.

تیم تراکتورسازی در نخستین دیدار روز دوم از هفته دوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 20 امروز جمعه در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به مصاف نساجی مازندران رفته است که این بازی در نیمه اول با یک گل به سود سرخ‌پوشان تبریز خاتمه یافت.

در این نیمه که در ورزشگاه خالی از تماشاگر برگزار می‌شود، با وجود اینکه توپ و میدان در اختیار شاگردان جان توشاک بود اما تیم میهمان موقعیت‌های خطرناک‌تری داشت که با این حال تراکتور با سوپرگل بازیکن خارجی خود توانست برنده به رختکن برود.

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی سرخ‌پوشان در دقیقه 41 زننده این گل بود که با شوتی سرکش از فاصله حدود 35 متری دروازه حامد لک را باز کرد.

یار خارجی تراکتورسازان درحالی نخستین گل فصل این تیم را به ثمر رساند که وی اولین بازی خود را در لیگ برتر فوتبال کشورمان انجام می‌دهد.

رضا کرمانشاهی قضاوت این مسابقه را بر عهده دارد، وی در نیمه نخست دو بار دست به جیب شده و به علی طاهران از تراکتورسازی و مجتبی ممشلی از نساجی کارت زرد نشان داد.

تراکتورسازی: محسن فروزان، طیبی،علی عبدالله‌زاده، محمد اهل شاخه، یوسف سیدی، رضا شربتی، علی طاهران، علیرضا نقی زاده، دانیال اسماعیلی‌فر، هری فوریستر و آنتونی استوکس.

سرمربی: جان توشاک

نساجی مازندران: حامد لک، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، محمد آبشک، حامد شیری، سید محمد میری، حمیدرضا دیوسالار، محمد عباس‌زاده، سجاد آشوری و شاهین مجیدی.

سرمربی: جواد نکونام

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest