جدال لالیگایی در تبریز/ تراکتور بدون پرشورها به دنبال پیروزی

https://static3.borna.news/thumbnail/iZ8rBPEPcufl/c-5e-GrpQoxvSUuTA98NsxM4nZ53FJIggXpYEUp0nCAoKE6twqWTedOFHbqWJYS5/1ee90e18-3483-4acf-a4ae-a71f2d7983b4.jpg

در یکی از دیدارهای هفته دوم لیگ برتر دو تیم تراکتورسازی و نساجی مازندران در تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

بی شک جدال جان توشاک و جواد نکونام دو مربی که در کارنامه خود حضور در لالیگا را هر یک به نوعی یدک می‌کشند می‌تواند از جالب ترین بازی‌های هفته دوم لیگ برتر باشد.

جمعه 11مرداد 97/ ورزشگاه یادگار امام تبریز - ساعت 20:00

داور: رضا کرمانشاهی

کمکها: علیرضا ایلدروم و جواد مداح

مستطیل سبز:

اگرچه تیم فوتبال تراکتورسازی در نخستین بازی خود برابر تیم نفت مسجد سلیمان در خارج از خانه توانست یک امتیاز بگیرد اما کولاک این تیم در خرید دو ملی پوش ارزشمند فوتبال ایران دست جان توشاک را بیشتر باز خواهد کرد، این دو بازیکن به دیدار هفته نخواهند رسید اما تراکتور با خریدهایی که انجام داده است،نشان داده می‌تواند یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشد،این تیم تبریزی در هفته دوم از حضور تماشاگران در ورزشگاه محروم است و باید در غیاب هوادارانش به مصاف تیم نساجی مازندران برود.

تیم تراکتورسازی علاوه بر خرید‌هایی خوب این هفته با تغییر و تحولات مدیریتی نیز داشته است و صادق درودگر و عباس الیاسی به ترتیب به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این تیم تبریزی انتخاب شدند.

توشاک سرمربی تراکتورسازی در اولین حضورش در لیگ برتر نتوانست توانایی و قابلیت خود را نشان بدهد و همه منتظر هنرنمایی سرمربی سابق رئال مادرید هستند تا این تیم تبریزی را متحول کند.البته در هفته گذشته تیم تراکتورسازی در اولین بازی خود 3 بازیکن ذخیره روی نیمکت خود داشت و مسئولان این تیم تبریزی قصد دارند تا با دریافت کارت بازی خارجی‌های جدید خود بتوانند با نفرات بیشتری به مصاف حریف مازندرانی خود بروند و نخستین پیروزی خود را دشت کنند.

در آن سوی میدان، تیم فوتبال نساجی مازندران در هفته اول لیگ برتر در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه یک بر صفر برابر تیم ذوب آهن اصفهان شکست خورد. این تیم قصد دارد شکست هفته قبل را جبران کند و در ورزشگاه بدون تماشاگر یادگار امام تبریز از تیم تراکتورسازی امتیاز بگیرد اما با کار سختی مواجه است.

جواد نکونام سرمربی نساجی مازندران سابقه حضور در لالیگا را دارد و تقابل او با توشاک سرمربی سابق رئال مادرید جذاب و دیدنی خواهد بود و باید دید چه کسی برنده جدال لالیگایی فوتبال ایران در تبریز خواهد شد خواهد شد.

ستاره این دیدار## :

تراکتور سازی## :

هری فورستر

نساجی:

امید سینگ

غایبان این دیدار## :-

منبع: خبرگزاری برنا

The Latest