ترکیب احتمالی تراکتورسازی برابر نساجی

https://static2.farakav.com/files/pictures/01322976.jpg

تیم تراکتورسازی تبریز به احتمال فراوان با ترکیب احتمالی زیر رو در روی شاگردان جواد نکونام قرار خواهند گرفت.

حالا در اولین بازی خانگی خود و در ورزشگاه خالی از تماشاگر یادگار امام تبریز به مصاف نساجی مازندران می‌روند. آن‌ها در دیدار اولشان به مصاف نفت مسجدسلیمان رفتند و به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافتند.

تراکتوری‌ها که با جذب مهره‌های سرشناس سعی دارند در بین مدعیان قرار گیرند به سه امتیاز بازی امروز نیاز مبرمی دارند و به احتمال فراوان با ترکیب احتمالی زیر وارد میدان خواهند شد:

به مانند بازی قبل محسن فروزان روی خط دروازه این تیم خواهد ایستاد. فروزان در دیدار اول تراکتور هم با واکنش‌های به موقع خود یک امتیاز ارزشمند به پرشورهای تبریز هدیه کرد و مقابل نساجی هم سنگربان اصلی تراکتوری‌ها است.

اما نکته‌ی عجیب ترکیب تراکتورسازی در مسابقه اول خط دفاع این تیم بود. جایی که با تصمیم توشاک ترکیب سه نفره محمد طیبی، محمد اهل شاخه و علی عبدالله‌زاده خط دفاعی این تیم را تشکیل دادند و در ثبت کلین شیت به محسن فروزان کمک اساسی کردند. آن طور که به نظر می‌رسد توشاک با توجه به کمبود مهره در خط دفاع ناچار به اتخاذ این تصمیم است و با جذب یک یا دو مهره آرایش وی در خط دفاعی دستخوش تغییراتی می‌شود. با این حال به احتمال زیاد وی در بازی مقابل نساجی هم از این ترکیب استفاده خواهد کرد.

اما دست مربی ولزی تراکتورسازی در خط‌هافبک بازتر از همه جا است. علیرضا نقی‌زاده و علی طاهران به عنوان‌‌هافبک دفاعی در ترکیب سرخپوشان قرار می‌گیرند و در کارهای دفاعی به کمک دفاع سه نفر خود می‌روند. یک خط جلوتر از آن‌ها دانیال اسماعیلی‌فر، یوسف سیدی و مهدی مهدی‌پور ایفای نقش می‌کنند.

اما در خط حمله تراکتوری‌ها احتمال به وجود آمدن تغییر بسیار زیاد است. مانند بازی قبل احسان پهلوان در خط حمله تراکتور قرار می‌گیرد در کنار او هری فورستر اولین مسابقه خود با پیراهن تراکتور‌سازی را انجام خواهد داد. مهاجم بریتانیایی که عنوان یکی از خرید‌های خوب این فصل لیگ برتر شناخته می‌شود و حالا فرصت بازی مقابل نساجی را به دست آورده است.

ترکیب احتمالی تراکتورسازی:

محسن فروزان، محمد اهل‌شاخه، علی عبدالله‌زاده، محمد طیبی، مهدی مهدی‌پور، علی طاهران، علیرضا نقی‌زاده، یوسف سیدی، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان، هری فورستر

منبع: ورزش سه

The Latest