توضیح در مورد سهمیه نقل و انتقالاتی شجاعی و دژاگه/ صیدهایی که برای تراکتور حکم شاه‌ ماهی داشت!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/05/Orginal/c723055a6e39484b8b2411905996bece..jpg

تیم فوتبال تراکتورسازی بمب‌های نقل و انتقالات را به دست مالک خود منفجر کرد.

تیم فوتبال تراکتورسازی شب گذشته با استخدام اشکان دژاگه و مسعود شجاعی دو ستاره تیم ملی در جام جهانی، بمب‌های بزرگی را در نقل و انتقالات فوتبال کشورمان منفجر کرد که شگفتی همگان را به دنبال داشت.

اما پس از اضافه شدن این دو بازیکن ملی‌پوش به جمع سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان این سوال پیش آمد که خریدهای تراکتور با چه نوع سهمیه‌ای جذب شده‌اند و شرایط این تیم در ادامه نقل و انتقالات چگونه خواهد بود؟

خبرنگار ورزشی آناج این موضوع را از مسئولان باشگاه تراکتورسازی پیگیری کرد که معلوم شد شجاعی و دژاگه بازیکنان آزاد بوده و هیچ یک از آنها سهیمه خارجی برای این تیم شامل نمی‌شوند.

لذا تیم تراکتورسازی که درحال حاضر 3 سهمیه خارجی و 5 سهمیه لیگ برتری جذب کرده است، یک بازیکن دیگر در هر دو سهمیه برای لیست خود جا دارد و می‌تواند نسبت به جذب آنها اقدام نماید.

در این راستا، اعلام شده است یک مهاجم اروپایی به عنوان آخرین سهمیه خارجی به جمع شاگردان توشاک می‌پیوندد اما هنوز از وضعیت تنها سهمیه باقی مانده لیگ برتری این تیم چیری مشخص نیست.

همچنین از صبح امروز گزارش‌های زیادی از سوی برخی منابع خبری مبنی بر احتمال قریب‌الوقوع پیوستن رامین رضائیان دیگر بازیکن تیم ملی به تراکتورسازی منتشر شده است که این خبر توسط تراکتوری‌ها نه تایید شده و نه تکذیب.

باید منتظر ماند و دید که دو سهمیه باقی مانده تراکتورسازی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی به چه بازیکنانی تعلق می‌گیرد و آیا محمدرضا زنوزی، مالک متمول این باشگاه بازهم بمب می‌ترکاند یا خیر؟

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest