وقتی دشمنی دایی با تراکتور علنی‌تر می‌شود/ «پیتر چک» قربانی جدید آقای اخلاق!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/05/Orginal/5abc9e38aca1461ba885cbb0ce000df6..jpg

سرمربی سایپا در نشست خبری امروز خود اظهارات عجیبی داشت و بار دیگر بر علیه تراکتور تاخت.

محمدرضا اخباری، دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی این روزها در تیم سایپا وضعیت مبهمی دارد. او بعد از اتمام سربازی‌اش در تیم تراکتورسازی علی‌رغم میل باطنی‌اش به سایپا برگشت و مسئولان این باشگاه اجازه حضور او در تراکتورسازی را ندادند.

اخباری در آن مقطع یکی از دروازه‌بانان مورد اعتماد و علاقه کارلوس کی‌روش بود، اما بعد از برگشت به سایپا، به یک‌باره در این تیم به بازیکن نیمکت نشین تبدیل شد. به همین خاطر او جام جهانی را هم از دست داد.

با پایان فصل اخباری بار دیگر با پیشنهادات مختلفی از سوی تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی مواجه شد، اما نتوانست رضایت‌نامه‌اش را از سایپا بگیرد.

در حال حاضر جنگ بین اخباری و مسئولان سایپا بالا گرفته، اما در این میان صحبت‌های علی دایی، سرمربی نارنجی‌پوشان پایتخت هم در نوع خودش جالب توجه است.

علی دایی امروز در نشست خبری خبری خود راجع‌به وضعیت اخباری گفته است: ‌به هر حال طبق گفته اخباری، او 13 سال بازیکن سایپا بوده و باشگاه برای این بازیکن زحمت کشیده است، اما نتیجه‌اش را تراکتورسازی دید‌

علی دایی در حالی این صحبت‌ها را انجام داده که گویا انتظار داشته اخباری چون بازیکن سایپا بوده، برای تراکتورسازی بازی نکند! اخباری دو سال قفس توری تراکتورسازی را در تبریز در اختیار داشت، اما هیچ مشکلی با اعضای این تیم پیدا نکرد. علاوه بر اینها، اخباری در تراکتورسازی سرباز بود و پول آنچنان زیادی هم از این تیم نگرفت.

از سویی، این اظهارات شهریار فوتبال ایران درحالی است که وی در این چند سال دشمنی خود را با تراکتور علنی کرده است و نمونه بارز این دشمنی نیز عدم در اختیار گذاشتن اخباری در زمان محرومیت این تیم از نقل و انتقالات بود که عملا دست تیم دیارش را در پوست گردو گذاشت.

البته یادمان نرود که باعث و بانی محرومیت روز جمعه هواداران تراکتورسازی نیز همین آقای اخلاق! است و مطمئنا تقابل او با سرخ‌پوشان در تبریز در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال جالب خواهد بود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest