سهم تماشاگران از بلیت را نمی گیریم/ می‌خواهیم تراکتور بومی باشد

https://media.mehrnews.com/d/2018/07/31/4/2849062.jpg

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: می‌خواهم تراکتورسازی بازیکنان بومی بگیرد و بدانید تراکتور یک تیم ۱۱ نفره در زمین است و ۷۵ هزار نفر هم در ورزشگاه دارد.

کارمان را دیر شروع کردیم و دیر به تیم ملحق شدم. اولویت ما ایجاد زیرساخت برای آینده سازی است.

مدیری نیستم که به امروزم فکر کنم و روزمرگی بگذرانم. می‌خواهم تراکتورسازی همیشه تراکتورسازی باشد و از محصولات و بازیکنان بومی استفاده کند. این مستلزم فعال بودن آکادمی است. روز گذشته از تیم نوجوانان بازدید کردم و جلسه‌ای با اعضای اداری باشگاه داشتم.

دو سه بازیکن مشکل داشتند که مشکل آنها برای بازی با نساجی حل شد.

می‌توانیم یک بازیکن جدید خارجی، یک فوتبالیست داخلی و دو بازیکن زیر ۲۳ سال می‌گیریم. امروز تکلیف این دو بازیکن زیر ۲۳ سال، نهایی می‌شود. برای خرید بازیکنان جدید تا ۱۳ شهریور فرصت داریم و عجله نمی کنیم. تیم ما کمبود ندارد.

وی درباره اینکه تکلیف بلیت فروشی این باشگاه چه خواهدشد تصرذیح کرد: با آقای زنوزی صحبت کردم که ایشان دو اصل را گوشزد کرد. او گفت روی جیب هواداران حساب نکن بخصوص کسانی که شرایط سختی دارند. همچنین آقای زنوزی گفت در قرارداد اپراتوری که با ما قبلا قرارداد داشت پول از جیب هوادار می‌رود. من به نگاه زنوزی احسنت می‌گویم. چون اکثر هواداران مشکلات اقتصادی دارند گفتیم ۸۰ درصد سهم درآمد خود را از درآمد بلیت فروشی هوادار نمی گیریم تا حضور هوادار را در ورزشگاه ببینیم. تراکتور یک تیم ۱۱ نفره در زمین است و ۷۵ هزار نفر هم در ورزشگاه دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest