درودگر: زنوزی گفت روی جیب هواداران حساب نکنم/ دو بازیکن خارجی و داخلی در سبد خرید تراکتور

http://www.anaj.ir/Upload/Image/1397/05/Orginal/7f97312fab6945e8b93d7ce461c00f39..jpg

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: محمدرضا زنوزی به من اعلام کرد روی جیب هواداران حساب نکنم و با توجه به شرایط سخت موجود، به دنبال درآمدزایی از این طریق نباشیم.

ما به دنبال فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب و تشکیل آکادمی قوی هستیم، این مسئله برایمان بسیار اهمیت دارد، دیروز تمرین نوجوانان و جوانان را دیدم و بعد از آن جلسه‌ای با تیم اصلی داشتیم، منشوری داریم که همه باید رعایت کنند.

دیروز جلسه‌ای با جان‌توشاک برگزار کردیم و در مورد مطالب مختلف صحبت کردیم و برخی موارد را انجام دادیم،‌ 2-3 مشکل بود که حل شد، دیگر وضعیت ما برای این مسابقه به شکلی نیست که روی نیمکت فقط سه بازیکن داشته باشیم.

ما یک بازیکن خارجی و یک بازیکن داخلی جذب خواهیم کرد، همچنین دو بازیکن زیر بیست و سه سال هم امروز گرفتیم و قراردادشان امضا شد.

ما تا ۱۳ شهریور برای جذب بازیکن زمان داریم و می‌خواهیم بهترین استفاده را از این موضوع ببریم تا اگر مصدومیت یا محرومیتی برای کسی به وجود آمد، جایگزین مناسب را داشته باشیم.

محمدرضا زنوزی اعتقاد دارد باید از حمایت هواداران استفاده کنیم، او به من گفت روی جیب هواداران حساب نکنم، افرادی که الان شرایط سختی را پشت سر می‌گذارند و نباید به دنبال سود از این بابت باشیم، حتی با یک اپراتور قرارداد داشتیم که از طریق هواداران به باشگاه می‌رسید که قرار شد دیگر به این مسائل فکر نکنیم، این نگاه جای تبریک دارد، می‌دانید که الان بیشتر هواداران مشکل دارند، حتی ما به این مسئله قانع نشدیم و قرار شد 80 درصد پول بلیط‌فروشی که به باشگاه اختصاص داشت را دریافت نکنیم، الان برای طرح این مسئله به سازمان لیگ می‌روم، امیدوارم هواداران حمایت خوبی را انجام دهند و بتوانیم با پشتوانه آنها عملکرد خوبی داشته باشیم. ما یازده بازیکن درون زمین و 75 هزار هوادار در ورزشگاه می‌خواهیم.

قطعا در آینده استعدادهای بیشتری از فوتبال آذربایجان در فوتبال ایران می‌بینیم، همانطور که در گذشته بازیکنانی مثل سیروس دین‌محمدی، کریم باقری، یونس باهنر و علی دایی در سطح اول فوتبال ایران حضور داشتند و باز هم در تیم ملی درخشش استعدادهای آذربایجانی را خواهیم دید.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest