شربتی جایگزین مسلمی‌پور در لیست تراکتور می‌شود!

https://static2.farakav.com/files/pictures/01283471.jpg

مسئولان باشگاه تراکتورسازی در تلاش هستند تا رضا شربتی را جایگزین محمد مسلمی پور در لیست بازیکنان خود کنند.

بعد از فروش امتیاز باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی و خرید آن توسط محمدرضا زنوزی یکی از دغدغه‌های اصلی در این خصوص موضوع سربازان بود. طبق قانون وقتی تراکتورسازی دیگر نظامی نیست و به بخش خصوصی واگذار شده، هیچ بازیکن سربازی را نیز نمی تواند به خدمت بگیرد.

با این حال عباس الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی در جلساتی که با مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح برگزار کرد، توانست مجوز ادامه بازی سربازان این باشگاه را بگیرد اما در همان مقطع مشخص شد که ستاد کل فقط مجوز بازی 5 بازیکن سرباز تیم را صادر کرده است.

این در حالی است که مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر، محمد مسلمی پور، قائم اسلامی خواه و رضا شربتی 6 بازیکنی بودند که برای گذراندن خدمت سربازی شان راهی تراکتور شدند و با نظر ستاد کل یکی از آنها باید به تیم نظامی دیگری می‌رفت. تراکتوری‌ها اما اصرار داشتند که مجوز بازی نفر ششم هم صادر شود. در این شرایط آنها نام شربتی را به ستاد کل ارائه نکردند تا در آینده این مجوز را بگیرند. حالا اما مسئولان نیروهای مسلح همچنان ازصدور مجوز بازی رضا شربتی برای تراکتور سر باز می‌زنند و به همین خاطر این مدافع چپ به مشکل خورده است.

در این شرایط با توجه به اینکه سربازی محمد مسلمی پور شهریورماه به پایان می‌رسد و این بازیکن تا یکماه و نیم آینده در اردوی تیم امید حضور دارد و عملا نمی تواند برای تراکتورسازی به میدان برود، مسئولان این باشگاه در نظر دارند تا نام این بازیکن را از لیست سربازان تیم کنار بگذارند و رضا شربتی را جایگزین کنند.

از این رو مسلمی پور می‌تواند سربازی اش را در خارج از تیم سپری کند تا شربتی به لیست تراکتور برگردد و 1.5 سال دیگر خدمت سربازی اش را پشت سر بگذارد. باید دید ایا ستاد کل نیروهای مسلح با این موضوع موافقت خواهد کرد یا خیر.

منبع: ورزش سه

The Latest