درودگر: سازمان لیگ بخواهد، رایگان مشاوره می‌دهم/ تراکتور را تجاری‌سازی می‌کنیم

https://cdn.isna.ir/d/2017/12/14/4/57608096.jpg

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی می‌گوید با همکاری زنوزی، الیاسی و هیات مدیره باشگاه به تجاری سازی این باشگاه کمک می‌کند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، صادق درودگر، مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال با حکمی از سوی محمد رضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه تراکتورسازی، انتخاب شد.

برای من یک افتخار بود که این اتفاق رخ دهد. من همیشه آرزو داشتم به آذربایجان که منطقه مادری من است خدمت کنم. از این که آقای زنوزی به من اعتماد کردند تشکر می‌کنم. امیدوارم با کمک‌های زنوزی، الیاسی و اعضای هیات مدیره بتوانیم به تجاری سازی تراکتورسازی کمک کنیم.

مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی درباره صحبت‌های دیروز (یک‌شنبه) زنوزی، مالک این باشگاه مبنی بر این که مدیر عاملی با توانایی‌های اقتصادی برای تراکتورسازی انتخاب می‌کند گفت‌: من برنامه‌های اقتصادی به آقای زنوزی تحویل دادم اما جلوی او نمی‌توان بحث اقتصادی خاصی کرد. آقای زنوزی خودش حرف اول را در اقتصاد می‌زند و در این امر استاد هستند. هر جا که لازم باشد کمک کنیم این کار را انجام می‌دهیم. بیشتر تمرکز من روی مسائل فنی باشگاه و هواداران است.

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال در ادامه‌ و در پاسخ به این سوال که آیا با قبول سمت مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی می‌تواند به فعالیتش در سازمان لیگ ادامه‌ دهد، در این باره توضیح داد: نمی‌توان به صورت همزمان داشت. من می‌توانم در هیات رییسه سازمان لیگ حضور داشته باشم، همچنین می‌توانم با توجه به تجربیاتی که دارم به سازمان لیگ در امور بازاریابی مشاوره دهم. اگر آنها بخواهند این کار را به خاطر این که وظیفه‌ام است به صورت رایگان آن را انجام می‌دهم.

قبلا راجع‌ به این موضوع صحبت شده است. آقای زنوزی با آقایان تاج و بهاروند صحبت کردند. در زمینه بازاریابی در حد توانم کمک می‌کنم و در خدمت فرد جدیدی که به جای من انتخاب می‌شود، هستم.

او در ادامه‌ درباره قرارداد تبلیغات محیطی لیگ هجدهم، بیان‌ کرد: پیش نویس قرارداد نوشته شده است. بخش حقوقی ما روی این موضوع مطالعه می‌کند. شرکتی که با آن قرارداد خواهیم بست، شرکت “تیراژه فیلم” است که به عنوان نماینده ۲۵ شرکت کنسرسیوم تبلیغاتی با ما همکاری می‌کند.

منبع: ایسنا

The Latest