خریدهای تراکتورسازی دور از حاشیه بود/ خارجی‌ها تاثیرگذار هستند

https://media.mehrnews.com/d/2017/01/05/4/2328846.jpg?ts=1486462047399

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: شرایط این روزهای تیم امیدوارکننده است که بازیکن خیلی خوبی را جذب کرده است.

خوشبختانه هرچه زمان می‌گذرد میزان هماهنگی تیم هم بیشتر می‌شود. شرایط تراکتورسازی روبه بهبود است و تمام ارکان باشگاه سر جای خود هستند تا موفقیت حاصل شود.

بازی اولی که مقابل مسجدسلیمان انجام دادیم بازی بسیار سختی بود. گرمای هوا روی عملکرد هر دوتیم تاثیر مستقیم گذاشته بود. اما مطمئن هستم در دیدار با نساجی مازندران می‌توانیم بردهای خودمان در لیگ برتر را آغاز کنیم.

وی درباره کمبود بازیکن روی نیمکت سرخپوشان تبریزی اظهار داشت: در هفته اول با مشکلاتی روبرو بودیم اما خوشبختانه در حال حاضر بازیکنان خارجی نیز اضافه شدند و با توانایی بیشتری نسبت به بازی با نفت مسجد سلیمان به میدان می‌رویم. اساس فنی تراکتورسازی با حضور مربی بزرگی همچون جان توشاک تغییر کرده است و بازیکنان زیادی رفته‌اند. یکی از اهدافی که مدیریت باشگاه هم دنبال می‌کند جوانگرایی است تا در کنار بازیکنان طراز اول بتوانند خودنمایی کنند. فکر می‌کنم خریدهایی که داشته‌ایم به دور از حاشیه بوده‌اند و هر کدام در پست‌های خود جزو بهترین و تاپ ترین بازیکنان هستند.

توشاک با نظر خودش انها را انتخاب کرده است. امیدوارم خیلی زود بتوانند خودشان را با شرایط تراکتورسازی وفق بدهند. بازیکنان خوبی هستند که حضور در بالاترین لیگ‌های اروپایی را در کارنامه دارند و می‌توانند به فوتبال باشگاهی ایران نیز کمک کنند.

تراکتورسازی شرایط خاصی داشت که خوشبختانه خصوصی شده است و مدیر لایقی هم دارد. به این تیم کاملا امیدوارم و تجربه ام می‌گوید اتفاقات خوبی برایش می‌افتد.

منبع: خبرگزاری مهر

The Latest