پهلوان: در مسجدسلیمان گلویمان چرک کرد!

https://static2.farakav.com/files/pictures/01298675.jpg

هافبک تراکتورسازی اعتقاد دارد شرایط آب و هوایی مانع از برد تیمش در مسجدسلیمان شده و امیدوار است در بازی بعد با نساجی جبران کنند.

بازی سختی مقابل نفت مسجدسلیمان داشتیم. آب وهوای مسجدسلیمان واقعا افتضاح بود و ما هم به این شرایط عادت نداشتیم. در این هوا گلوی همه مان چرک کرد. تیم نفت مسجدسلیمان هم نشان داد تیم خوبی است و مهره‌ها و کادرفنی خوبی دارد. با این حال ما بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت‌های بیشتری نسبت به حریف داشتیم. خودم یکی، دو فرصت خوب داشتم و به نظرم می‌توانستیم برنده باشیم که نشد. البته با توجه به اینکه برخی نفرات مان را در اختیار نداشتیم و با تیم جوانی به مسجدسلیمان رفته بودیم، نتیجه نسبتا خوبی به دست آوردیم.

همانطور که گفتم ما بازیکنان خارجی و رضا شربتی را در این بازی نداشتیم. در برخی پست‌ها مشکل داشتیم اما مطمئن باشید تیم خوبی داریم و امسال شرایط عالی را برای هواداران رقم می‌زنیم. انشاالله بازیکنان خوب دیگری نیز اضافه خواهند شد تا بتوانیم نتایج عالی در طول مسابقات به دست بیاوریم.

من تابع نظر سرمربی تیم هستم. هر بازیکنی برای بازی کردن باید از نظرات سرمربی اش تبعیت کند. به عنوان بازیکن در هر پستی به میدان بروم، سعی خواهم کرد بهترین نمایش را داشته باشم و مشکلی با این موضوع ندارم.

توشاک مربی است که به نظم و دیسیپلین اهمیت زیادی می‌دهد. او فوتبالی سرشار از دوندگی و قدرت بدنی بالا را دوست دارد. با این حال در بازی اول با توجه به شرایط آب و هوایی ما بیشتر بازی را اداره کردیم اما موقعیت‌هایی هم داشتیم که متاسفانه هدر رفت. با این حال امیدوارم در بازی با نساجی 3 امتیاز را بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

متاسفم که این اتفاق افتاده است. برای ما مهم بود که در بازی اول خانگی هواداران مان حضور داشته باشند. این مساله می‌توانست از نظر روحی و روانی برای تیم بسیار مهم باشد. واقعا فوتبال بدون تماشاگر معنایی ندارد و من نمی دانم مسئولان فدراسیون چه سودی از این کار می‌برند. فوتبال با هوادارانش زنده است و متاسفانه این طور جریمه‌ها فقط در این اتفاق می‌افتد و به ضرر تیم‌های پرطرفدار می‌شود.

امیدوارم محرومیت هواداران خوبمان بخشیده شود و آنها بتوانند به ورزشگاه بیایند. برای برد در برابر نساجی برنامه ریزی کرده ایم و امیدوارم بتوانیم با حمایت هواداران این پیروزی را جشن بگیریم و 4 امتیازی شویم.

منبع: ورزش سه

The Latest