مشکل استقلال، تراکتورسازی و ۳ باشگاه دیگر در لیگ برتر فوتبال

https://cdn.isna.ir/d/2018/07/28/4/57716947.jpg

رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می‌گوید به جز باشگاه‌های پدیده، نفت مسجد سلیمان، استقلال، سپیدرود و تراکتورسازی، باقی باشگاه‌ها مشکلی برای استفاده از بازیکنان جدیدشان در بازی‌های لیگ برتر ندارند.

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت باشگاه‌های لیگ برتری برای ثبت قرارداد بازیکنان جدیدشان در کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ، توضیح داد: باشگاه‌های پدیده و نفت مسجد سلیمان به این دلیل که مجوز کمیته انضباطی و تعیین وضعیت را تنها برای هفته نخست و به صورت موقت گرفته بودند، باید برای دیدارهای آینده‌شان از این دو کمیته مجوز قطعی بگیرند تا بتوانند از بازیکنان جدیدشان استفاده کنند.

باشگاه‌های سپیدرود و استقلال تهران مجوز قطعی از کمیته تعیین وضعیت گرفتند اما کمیته انضباطی تنها برای یک بازی هفته اول به این دو تیم مجوز داده است. تراکتورسازی هم وضعیتی مشابه استقلال و سپیدرود دارد با این تفاوت که کمیته انضباطی ۱۵ روز برای این باشگاه مجوز صادر کرده است. این سه باشگاه‌ با کسب مجوز دائم از کمیته انضباطی می‌توانند از بازیکنان تازه واردشان استفاده کنند.

به جز این پنج باشگاه که باید مشکل‌شان را برای هفته‌ دوم حل کنند و مجوز قطعی بگیرند، باقی باشگاه‌ها از کمیته‌های انضباطی و تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال، مجوز قطعی گرفتند و مشکلی برای استفاده از بازیکنان جدیدشان ندارند.

منبع: ایسنا

The Latest