فروزان: برای طالب‌لو آرزوی بهترین مربی شدن را دارم

https://static2.farakav.com/files/pictures/01323149.jpg

گلر تازه وارد تراکتورسازی در اولین بازی خود در ترکیب تیم جان توشاک نمایش خوبی ارائه داد و توانست مانع از باز شدن دروازه‌اش شود تا چهره ویژه این تیم برابر نفت مسجد سلیمان لقب گیرد.

محسن فروزان بار دیگر به تبریز بازگشته؛ جایی که شروع درخشش و دستیابی به آرزوهایش بود. درخشش در گسترش و بعد از آن تراکتورسازی او را به استقلال و تیم ملی رساند و اکنون بعد از 4 فصل دوباره سرنوشت او را به تبریز برده است. دیدار اول مقابل نفت مسجد سلیمان هر چند با پیروزی‌ تراکتور همراه نشد اما موفقیت فردی او را در پی داشت و توانست با واکنش‌های خود مانع از باز شدن دروازه تیمش شود و در نهایت با کسب امتیاز مسجد سلیمان را ترک کنند.

بازی خیلی سختی بود و در هوای گرم مسجد سلیمان بازی کردن شرایط را خیلی سخت‌تر کرده بود. تیم ما هم تغییرات زیادی داشت و چند بازیکن هم تازه به تیم اضافه شدند و کمی برای هماهنگ شدن زمان لازم است. چند نفر هم در پست غیر تخصصی بازی کردند و همین باعث شد نتوانیم 3 امتیاز را بگیریم. امیدوارم با اضافه شدن دو بازیکن خارجی‌مان شرایط بهتر شود.

خوشحالم که توانستم دروازه را بسته نگه دارم. من انگیزه زیادی دارم تا بتوانم خاطرات خوب گذشته را در تبریز تکرار کنم و امیدوارم این کلین‌شیت‌ها ادامه داشته باشد. هواداران تراکتورسازی شایسته بهترین اتفاق هستند و اکنون که امیدواری زیادی شکل گرفته باید از تمام توان خودمان برای خوشحالی آنها بهره ببریم و بهترین اتفاق را برای آنها در پایان فصل شکل دهیم.

توشاک یک مربی حرفه‌ای و یک معلم خیلی خوب است و یکی از خصوصیت جالبی که دارد آرامش اوست. او به هیچ وجه به بازیکنان پرخاشگری نمی‌کند و همین باعث می‌شود بازیکن بدون استرس کارش را دنبال کند. همانطور که گفتم در این فصل اهداف بزرگی دارم و امیدوارم در این مجموعه که هم از نظر مدیریت، هم کادرفنی و بازیکن و البته هوادار جزو برترین‌های کنونی است دست پیدا کنم.

خوشحالم به شهر و تیمی برگشتم که خاطرات خوبی در آن دارم. ابتدا هواداران کمی از دست من ناراحت بودند ولی بعد از گذشت چند وقت و بازی دیروز متوجه شدند من در هر تیمی باشم با تمام وجود برایش بازی می‌کنم و سو تفاهم‌ها برطرف شد. امیدوارم بتوانم باعث خوشحالی هواداران تراکتورسازی شوم.

خط دفاعی خوبی داریم و هرچه جلوتر برویم با هم هماهنگ‌تر هم می‌شویم و امیدوارم یک فصل خوب رقم بزنیم. برای موفقیت یک تیم تمام ارکان آن باید بهترین شرایط را داشته باشند و در یک مسیر و هدف گام بردارند تا به نتیجه نهایی دست پیدا کنیم.

من یک نیم فصل با وحید همبازی بودم و از دروازه‌بان‌هایی است که بازی او را خیلی دوست داشتم و قبولش داشتم. حق او بود که با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی کند. برایش در ادامه زندگی و عرصه‌های دیگر فوتبال مثل مربیگری آرزوی موفقیت دارم.

منبع: ورزش سه

The Latest