آذرنیا: روند تراکتورسازی امیدوارکننده است/ از هفته دوم مشکل بازیکن نخواهیم داشت

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1395/03/22/139503220121291087898234.jpg

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی روند بازی بازیکنان این تیم را امیدوارکننده دانست.

در سه چهار هفته ابتدایی لیگ کار سخت است، چون تیم‌ها هنوز به هماهنگی لازم نرسیده‌اند. یکسری مشکلات برای ثبت قرارداد بازیکنان در تمام تیم‌ها وجود دارد و با توجه به همه این‌ها من عملکرد تراکتورسازی را در دیدار نخست مثبت ارزیابی می‌کنم. هر چند شرایط آب‌و‌هوایی برای هر دو تیم یکسان بود، اما برای ما که از منطقه آذربایجان به جنوب کشور رفته بودیم، حریف اول‌مان گرمای هوا بود.

ما در این بازی میهمان بودیم و شرایط‌مان سخت‌تر از حریف بود. با توجه به این وضعیت به نظرم بچه‌ها فوتبال خوبی بازی کردند و در آن شرایط جوی و در خانه حریف، عملکرد خوبی داشتند. هر چند ما با هواپیمای اختصاصی به شهر اهواز رفته بودیم، اما از فرودگاه تا شهر مسجدسلیمان مسیر سختی را با اتوبوس طی کردیم. با این وجود، روز جمعه احساس کردم، روند تیم امیدوارکننده است و ان‌شاءالله روزبه‌روز بهتر خواهیم شد و نتایج خوبی کسب می‌کنیم.

فدراسیون فوتبال به تمام باشگاه‌هایی که بازیکن در تیم امید داشتند، اطلاعیه‌ای داده و اعلام کرده بود اگر بازیکنان را در اختیار تیم امید قرار ندهید، آنها را محروم خواهیم کرد. به همین دلیل روز جمعه دو بازیکن ما به اردوی تیم امید در عراق رفتند و یک بازیکن خارجی‌مان هم با توجه به اینکه دیر به تیم ملحق شد، بنا به صلاحدید توشاک به اهواز سفر نکرد. دیگر بازیکن خارجی‌مان هم تازه به تبریز آمده و فکر می‌کنم از هفته دوم شش الی هفت بازیکن به تیم‌مان اضافه خواهند شد و دیگر چنین مشکلی نخواهیم داشت.

باشگاه مذاکراتی را برای بخشش‌ هواداران انجام داده و امیدوارم این محرومیت لغو شود. قصد داریم در شهر خودمان با هواداران پرشورمان به استقبال حریف برویم. نامه‌ای رسمی هم در این خصوص زده‌ایم و پیگیر آن هستیم.

صحبت‌هایی شده و تلاش‌مان این است هر چه زودتر این بازیکن آسیایی به جمع ما اضافه شود. ما یک جای خالی هم در لیست‌مان داریم و دنبال آن هستیم تا این جای خالی را هم هر چه زودتر با جذب یک بازیکن لیگ برتری پر کنیم. همه تلاش مجموعه باشگاه این است که تراکتورسازی با قدرت در مسابقات ظاهر شود و نتیجه لازم را کسب کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

The Latest