هشدار دوباره تاج به سرخابی‌ها و تراکتورسازی

https://static2.farakav.com/files/pictures/01279821.jpg

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در آخرین مصاحبه خود بار دیگر به سه باشگاه پرطرفدار ایران جهت تسویه بدهی‌هایشان هشدار داد.

از پنجم شهریور ماه سال جاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله یک چهارم نهایی از سر گرفته می‌شود و تسویه بدهی باشگاه‌های حاضر در این رقابت‌ها یکی از شروط اصلی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حضور تیم‌ها در این رقابت مهم آسیا در رده باشگاهی به شمار می‌رود.

طی سال‌های اخیر همواره تیم‌های ایرانی مشکلات زیادی در این خصوص داشته اند ولی با تلاش مسئولان فدراسیون فوتبال و گاها سندسازی تیم‌های در معرض خطر از محرومیت گریخته اند ولی در سال جاری فدراسیون فوتبال به عنوان بالاترین مرجع رسیدگی به تخلفات تیم‌ها در ایران تلاش کرده تا با ایجاد کمیته تعیین وضعیت از ارجاع پرونده‌های بازیکنان، مربیان و باشگاه‌ها به AFC جلوگیری کند.

صبح امروز مهدی تاج با توجه به فاصله کم باقی مانده تا آغاز رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بار دیگر به این دو باشگاه که باید در رقابت‌های آسیایی هم به میدان بروند و هینطور تراکتورسازی تبریز هشدار داد تا بدهی‌های خود را تسویه کنند.

« فدراسیون روی یک سری از صحبت‌های اصولی خود باقی مانده و اگر این کار را انجام ندهیم، دیگران برای ما تعیین و تکلیف می‌کنند. ۳ نوع بدهی داریم. بدهی‌هایی که در کمیته تعیین وضعیت تعیین تکلیف شده اند و تیموریان، نکونام و دیگران باید حتما به پول شان برسند و اگر این اتفاق رخ ندهد، یعنی نتیجه مطلوب کسب نشده و خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا هستند. به استقلال، پرسپولیس و تراکتور هشدار می‌دهم، البته وضعیت این ۳ باشگاه از سال گذشته بسیار بهتر است.»

منبع: ورزش سه

The Latest