درخواست رسمی تراکتور برای بخشش محرومیت

https://static2.farakav.com/files/pictures/01321729.jpg

سرپرست باشگاه تراکتورسازی از مسئولان فدراسیون فوتبال خواست محرومیت هواداران این تیم مورد بخشش قرار بگیرد.

سپاهان و صنعت نفت آبادان از بازی با حضور تماشاگر را به لیگ هجدهم منتقل کند و دیدارهای خانگی اول این تیم‌ها بدون حضور هواداران برگزار شود. بر این اساس سپاهان دیروز مقابل صنعت نفت بدون حضور هواداران به میدان رفت و قرار است دیدارهای هفته دوم تراکتور و نفت آبادان نیز در ورزشگاه خالی باشد.

در این شرایط مسئولان تراکتورسازی خواهان لغو محرومیت خود شده اند. عباس الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی «مدیران باشگاه و کانون هواداران تراکتورسازی با فدراسیون فوتبال رایزنی‌هایی درباره لغو محرومیت هواداران در بازی با نساجی مازندران انجام داده اند و امیدوارم اتفاق مثبتی در این باره رخ بدهد.»

«از دید ما فوتبال بدون هوادار هیچ معنایی ندارد. ما اولین تیم بخش خصوصی در فوتبال ایران هستیم و از فدراسیون می‌خواهم به احترام هواداران خوب تراکتورسازی اجازه بدهند با حضور تماشاگران مقابل نساجی به میدان برویم. ما همیشه گفته ایم که محرومیت هوادار بازدارنده نیست و به همین خاطر در خواست داریم که مدیران محترم فدراسیون فوتبال مشکل مان را حل کنند. امیدوارم در این خصوص به نتیجه برسیم و بتوانیم اولین بازی فصل خود را با حضور پرشورها انجام دهیم.»

«از ما که گذشت، ما محرومیت را سپری کردیم اما از فدراسیون می‌خواهم تراکتورسازی و صنعت نفت را ببخشند، چون فوتبال بدون هوادار لذتبخش نیست.»

منبع: ورزش سه

The Latest