اولین بازی، اولین کلین‌شیت/ پیام فروزان به تراکتوری‌ها: نگران نباشید!

http://www.anaj.ir/Upload/Image/2018/06/Orginal/2fe8261e_9087_4596_b07c_a3fe82fc5f98.jpg

دروازه‌بان تراکتورسازی ناجی این تیم در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان شد.

اگر قرار باشد از بین 13 بازیکنی که روز گذشته برای تراکتورسازی در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان در ایستگاه اول لیگ برتر فوتبال به میدان رفتند، بازیکنی را به عنوان بهترین انتخاب کنیم مطمئنا او کسی نخواهد بود جز محسن فروزان.

شماره یک تراکتورسازان در این بازی که تحت تاثیر گرمای سوزناک شهر مسجد سلیمان برگزار شد، نه تنها بهترین بازیکن تیمش بلکه چهره برتر میدان بود و نشان داد که چقدر وجود یک دروازه‌بان مطمئن در نتیجه بازی می‌تواند تاثیرگذار باشد.

او که در لیگ هفدهم با حضور در دروازه تیم پارس جنوبی جم با شرایط جوی سنگین جنوب کشورمان عادت پیدا کرده بود، عملکردی بی‌نقص ارائه کرد تا با ثبت اولین کلین‌شیت خود، از آمادگی بالایش در همین ابتدای لیگ خبر بدهد.

اوج کار فروزان در این بازی در دقیقه 48 بود جایی که او در شرایط تک به تک با بازیکن نفت و درحالی که تعادل خود را از دست داده بود، واکنش فوق‌العاده‌ای روی ضربه مهاجم حریف داشت و با سیو دیدنی خود مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد.

این بازی درخشان باعث شد تا گلر سرخ‌پوشان فوتبال آذربایجان از نگاه کارشناسان پرمخاطب‌ترین سایت‌‌ ورزشی کشور نیز در بین نفرات تیم منتخب هفته اول لیگ برتر فوتبال قرار بگیرد.

آنطور که پیداست تراکتوری‌ها با وجود سنگربانی چون فروزان از خط دروازه نباید نگرانی داشته باشند اما با این حال باید دید که آیا درخشش این گلر آماده در ادامه لیگ هم ادامه خواهد داشت و آیا او می‌تواند دروازه تراکتور را بعد از یک فصل کابوس‌وار بیمه کند یا خیر؟

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آناج

The Latest